ot

Hasiok.

Lewakoterroryzm

przez zmęczona_wszystkim 22 mar 2015, 19:31
Arasha napisał(a): nie było wszechogarniającej rozpusty ... ludzie mieli bardziej poukładane w głowach.

Teza mocno dyskusyjna. Ta niby wszechogarniająca rozpusta była zawsze, tylko wcześniej o niej nie było tak głośno, bo nie było mediów, które by pokazywały swobodę seksualną. Myślę, że obecnie wcale nie jest jej więcej, a jest przede wszystkim mocniej nagłaśniana. I jeszcze zwróć uwagę, ze dawniej ludzie mieli mniej opcji spędzania wolnego czasu, bo nie było kompa, internetów, gier. Więc co robili ludzie w ramach rozrywki?;) Dziś mają o wiele więcej alternatyw, niż kiedyś, a więc i wybór większy.

Lewakoterroryzm

przez Arhol 22 mar 2015, 19:35
spoko,wujek putin wpadnie z wizytą,bydzie ład i porzundek :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 22 mar 2015, 19:35
Ta niby wszechogarniająca rozpusta była zawsze, tylko wcześniej o niej nie było tak głośno, bo nie było mediów, które by pokazywały swobodę seksualną. Myślę, że obecnie wcale nie jest jej więcej, a jest przede wszystkim mocniej nagłaśniana.
To oczywiste, przecież za komuny nie wypadało pisać źle o socjalistycznym społeczeństwie a dziś media ścigają się o jak największa sensację i pojada do największej dziury aby ją znaleźć bo wiedzą co się dobrze sprzedaje. Właśnie czytam antologię reportaży obejmujący cały XX wiek i takie sensacje, niskie obyczaje jak dziś były zawsze tylko zwłaszcza za komuny ukrywane i uciszane.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lewakoterroryzm

przez elo 22 mar 2015, 19:37
ten topic przeraza mnie bardziej niz wszystkie tematy ahmy razem wziete
(serio)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 19:42
To jest właśnie ciekawe i przerażające jednocześnie, że wątek w którym postuluje się normalność, stabilność, rodzinę przeraża.
A wątki typu in vitro, związki homo, aborcja, eutanazja, samobójstwo etc. nie przerażaja, gender konawncja, zamiane płci.
Świat staje na głowie. Z normalności i zdrowego społeczęństwa chce sie zrobić nienormalność, a to co jeszcze 30 lat temu uznawane było za tematy tabu ze względu na swoją nienormalność chce sie nazwać normalnością. SIC!
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez Hans 22 mar 2015, 19:44
Arhol, jak tak dalej rządzący będą machali szabelką, podjudzani przez banderopiteków, to wcale się nie zdziwię, jeżeli Putin i nas zaatakuje.
Feed your head
Feed your head

Lewakoterroryzm

przez bonsai 22 mar 2015, 19:44
elo, ale to chyba jakaś prowokacja, nie? To chyba niemożliwe, żeby ktokolwiek miał takie poglądy w XXI wieku. I jeszcze nazywał się większością, hmm. ;)
bonsai

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 19:48
bonsai, żebyś sie nie zdziwił że paru w Polsce ma jeszcze takie poglądy.....
Nie tylko w Polsce. We Francji jak Hollande zalegalizował małżeństwa Homo to odbywały się marsze i protesty w paryżu liczące prawie po milion osób.
Tam sie paru znalazło. Znajdzie sie paru i u nas :D

-- 22 mar 2015, 18:50 --

Duch w narodzi mimo lewackiego gender ataku nadal jest silny.
Przezylismy radziecka komune. Przezyjemy europejska.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez elo 22 mar 2015, 19:50
bonsai napisał(a):elo, ale to chyba jakaś prowokacja, nie? To chyba niemożliwe, żeby ktokolwiek miał takie poglądy w XXI wieku. I jeszcze nazywał się większością, hmm. ;)

nie wykluczone (chociaz mnie nie warto pytac bo ja mam sklonnosci do nabierania sie na wszelkie prowo)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Lewakoterroryzm

przez blah! 22 mar 2015, 19:57
Po prostu maciek, o tyle o ile zgodzę się z Tobą w pewnych kwestiach tak uważam, że nikt nie powinien mieć prawa zakazywać ludziom decydowania o własnym ciele i życiu - tyczy się to In invitro i aborcji. Ludzie powinni mieć wybór bo to ich życie a jesli jest coś niezgodne z czyimiś przekonaniami religijnymi to po prostu tego nie zrobi.

A ja np. nie życzę sobie, żeby kościół i emerytury dla księży były finansowane z podatków.
blah!

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 22 mar 2015, 20:01
A wątki typu in vitro, związki homo, aborcja, eutanazja, samobójstwo etc. nie przerażaja, gender konawncja, zamiane płci.
Świat staje na głowie.
aborcja i eutanazja były powszechne już w społeczeństwach pierwotnych, a homoseksualizm istniał zawsze choć często ukrywany może poza antykiem. Tylko teraz o tym wszystkim się mówi a kiedyś to szczętnie ukrywano.

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 20:07
I powinno sie ukrywać tak jak było.
Mężczyzna z mezczyzna ani kobieta z kobieta to nie jest normalność nie ze wzgledu na wiare ale ze wzlgledu na zwykła biologie. Jak ktos nie wierzy w Boga to niech uwierzy w Karola Darwina, ewolucje i matke nature. A stara mateczka ziemia jak tworzylła ludzkosc z bakterii nie przewidziała tego by osobnik meski miał możliwość rozrodu nie tylko z osobnikiem zenskim ale i z meskim tez. Jesli ktos chce se byc w takim zwiazku to prosze bardzo droga wolna po to jest wolnosc i demokracja. Ale zeby było 2 kolesi do tego adoptowane dziecko i żeby to sie nazywało rodziną jak chce gender UNIA to niet. NEVER!
Przeciez to było jest i bedzie chore....

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 22 mar 2015, 20:11
I powinno sie ukrywać tak jak było.
powinno się akceptować, choć też nie stawiać na piedestale, a ukrywanie nic nie daje dziś bardzo trudno utrzymać prywatność.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 22 mar 2015, 20:24
Po prostu maciek,

- jeśli coś jest faktem, ale nam się nie podoba, to powinno się to ukrywać (jak małe dzieci, zamykają oczy i problemu nie ma)?

- ludzie tworzą związki nie tylko po to, żeby robić dzieci, dlaczego Ci to przeszkadza? W naturze jest wiele zachowań homoseksualnych, więc ta mateczka Ziemia miała jakiś inny plan, nie taki jak Twój.

Skąd u Ciebie taka tendencja do nakazów, zakazów i kreowania świata według własnego światopoglądu? Masz kościoły, możesz założyć rodzinę, jesteś wolnym człowiekiem. Dlaczego chcesz zabrać innym ich życie, ich wybory? Nie rozumiem tego, tym bardziej, ze ci "inni" w żaden sposób Ci nie zagrażają.
bonsai

Sortuj wg