Odn. Skasowanego tematu

Hasiok.

Odn. Skasowanego tematu

przez emiikz 20 paź 2011, 17:08
Odn. Skasowanego tematu

depresja-w-wyniku-sexualno-ci-t31812.html

Do 'halenore'.
Dlaczego mam szukac kobiety w swoim wieku, a co z marzeniami sexu gdy miałem 15-18lat, starsze kobiety wyżyte sexualnie interesują sie juz tylko zwiazkami, układają listy wymagan, pozatym wygladają jak potwory, wiec to zupełnie nie ma sensu.

a co do 'paradoksy' - otrzymałem od tego moderatora cos w stylu zastraszenia:
"napiszę wprost: wymagasz leczenia amulatoryjnego. kolejny tego typu temat i Twoje posty wylądują na policji.
ps. mamy dowód na Twoje pedofilskie skłonności"

pozatym zostałem skasowany i mój temat, wiec oczekuje wyjasnien, dodaje że to wyjasnienia publiczne wiec wymagam jakiejś kultury, bo w przeciwnym razie to ja bede musiał złożyc dowody na policje i to dowody faktyczne.

emikz

Odn. Skasowanego tematu

przez paradoksy 20 paź 2011, 17:20
zastraszania? no to idź na policję, powodzenia. pokażemy Twoje posty o spotykaniu się z 12-latką i o grożeniu kobietom że im opony poprzebijasz. zobaczymy kto wyląduje za kratkami. dowodów jest co nie miara :) powodzenia! ahoj!
paradoksy

Odn. Skasowanego tematu

przez halenore 20 paź 2011, 17:20
emiikz napisał(a):Odn. Skasowanego tematu

depresja-w-wyniku-sexualno-ci-t31812.html

Do 'halenore'.
Dlaczego mam szukac kobiety w swoim wieku, a co z marzeniami sexu gdy miałem 15-18lat, starsze kobiety wyżyte sexualnie interesują sie juz tylko zwiazkami, układają listy wymagan, pozatym wygladają jak potwory, wiec to zupełnie nie ma sensu.

Fantazje seksualne o 11-latkach to pedofilia. Kontakty seksualne z nieletnimi do 15 roku życia są karalne. I nie ma znaczenia, czy ona sama zaproponowała "loda". To jest DZIECKO!!! End of story.
Zawsze możesz spotkać się z atrakcyjną 20-latką. Poza tym kobiety nabywają apetytu seksualnego z wiekiem. 30-latki są świadome swoich potrzeb i odważne na tyle, aby je realizować. Ponadto nie każda kobieta chce być w zwiąku. Dziś dużo babeczek świadomie wybiera życie singla, bo im to po prostu pasuje.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Odn. Skasowanego tematu

przez paradoksy 20 paź 2011, 17:21
halenore, z tym osobnikiem nie ma co rozmawiać. setki jego zboczonych tematów znajdziesz w koszu.

-- 20 paź 2011, 17:25 --

hej-suczki-my-znamy-wasze-sztuczki-t29555.html

to kto idzie na policję??? :)
paradoksy

Sortuj wg