Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej suczki, my znamy wasze sztuczki


nmzysx

Rekomendowane odpowiedzi

hej suczki, my znamy wasze sztuczki

 

Wasza egzystencja jest poznana, wolałyscie od milosci doznania.

 

 

To forum, media, zycie jest feministyczne, fałszowane sa statystyki zawsze na niekorzysc mezczyzn: 'Jak statystyki mówia co 2 kobieta jest zdradzana, a co 2drugi merzczyzna zdradza..', kobiece wypowiedzi: 'Mowi ze wiekszosc facetow jakich poznala w holandii mieli zony w polsce', niedorzeczne wyroki np kobieta wybierajac bogatszego sponsora ubiega sie o alimenty od byłego, wyrok zapada ze musi zaplacic 20tys zł chłopak wiek około 18lat - psychiczna rana, kobieta ma innego. Kobiety majac sex w zyciu, np dzis wieczorkiem, zajmuja sie pilnowaniem swoiej orewskiej dupy swiecac na afiszu szlachetnoscią ze mezczyzni to, przedmiotowe traktowanie kobiet a jak nieumią oczarowac to nieudacznicy) przez co jest niewiarygodne, zakłamane i obłudne jak kobieta. Znajdziecie tu pełno postow kobiecych(próżna gadatliwa pokretna egzystencja) w liczbach po tysiące, a gadka z nimi jest pozbawiona sensu i jest tumanieniem bo sa svkami(ps.zyją kosztem mezczyzn, korzystają z ich darów itd.), szczegolnie w sferze sexualnej jest jak szczera rozmowa z kretaczem.

Sex to gleboki temat tabu kobiet, ich gleboko skrywana sfera bedaca tez podstawą ich przyjemnosci, obarczyly nim chlopakow bo maja penisa, z siebie robiac te majace wyzsze uczucia bo maja przezroczysty lubrikat, nie maja zadnych uczuc, mają płec meską za pozywki sexualne wykorzystujac ich by robili melanż dla wygodnego przeżywania ich skrytych doznan.

 

 

PODSUMOWANIE FORUM & egzystencji kobiecej.

 

 

 

KVRWY SZMATY PASOZYTY EGOISTKI FEMINISTKI

 

NIGDY NIC NIE DALY, WSZYSTKO MIALY, NAWET NIEZAGADALY, ZYLY PO TO BY UKLADAC LISTY WYMAGAN SWOJA SZLACHETNOSC SZLIFUJAC ZE LECA NA WNETRZE I POWIEDZIEC JACY MEZCZYZNI ZLI BO O SEXIE MYSLELI I UJE. PS. PLEC MESKA MA PENISY ALE MA TEZ MOZGI W PRZECIWIENSTWIE DO WAS.

 

 

 

Do dam (damsko meskie sie mowi, tak samo jak mezczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygode)

 

Nie szanuje was kobiety, nienawidze, jestescie dla mnie nikim, przez was płakałem i zycie zmanorwałem byłem ładnym chłopakiem ale zamknelyscie mnie w swoim pokoju bo niemialem czego szukac w zyciu wykreowanym przez was, ani zadnym czacie i tu wyniszczałem. Powinnem byc supermenem z pieknymi miesniami i włosami, zasypiac słodko w swietle ksiezyca zamiast w mekach, dzieki wam. Sex to najcenniejszy dar dla ciałą, milosc najcenniejsze doznanie, wy macie za darmo od najmłodszych lat, my mamy placic.

 

39993833607238398025.jpg

 

Pamietajcie to egoistki, nigdy zadna do mnie niezagadała ani nic niezaoferowała, niedostałem nic a nie byłem zadnym p1erdolobnym okularnikiem, byłem normalnym chłopakiem, bardzo miłym nie rvchaczem pospolitym z jakimi sie zadajecie za rogiem, zabawiajace sie svki na nasz koszt nas oczerniające.

Jestescie orwami i niezmienicie tego, to wy sie sprzedajecie od poczatku dziejów, a my chcielismy milosci i nic wiecej nieżądalismy, w porownaniu do waszych list wymagan, twardo stapajacych romantykow sie zachciewało i przystojnych bogatych - prawda ze leciałyscie na wyglad?:)

 

 

 

 

 

Nienawidze was ze w swym szczelnym swiecie uprawiałyscie igraszki sexualne do ktorych ja niemialem wstepu, kazdą sobote na tym swiecie w ktorej wy spijałyscie drinki od kolesi i wasze skrywane doznania, meczylem sie w domu, bo niemialem czego szukac jako płec meska w tym swiecie bo cała przyjemnosc i przywileje były zarezerwowane dla płci kobiecej

Musiałem sie meczyc kazdej nocy niemogac zasnac z powodu niespelnienia dni. Nie mogłem życ, pokazywac sie rodzinie, pracować, robić rożne rzeczy po za domem. Z ładnego chłopaka przerodziłem sie w obraz 7nieszczesc. Każda mi zaczela mowic w necie ze na takiego brzydala to niedziwne ze zadna niespojrzy, gdy chcialem umowic sie na sex, kazda mowila mi spadaj, znajdz sobie inna chetna, niechcialy nawet za kase, a gdy wchodzilem na fotke WIDZIAŁEM JAK SOBIE FLIRTUJA DOWOLI.

 

 

 

 

Nienawidze was suki bardzo, tego jak wam po twarzach wszystko splywa, bo nieczujecie nic po za swoją satysfakcją, tego ze macie sie za lepsze choc jestescie we wszystkim gorsze od mezczyzn ale żerujecie na ich niekorzystnej budowie sexualnej, przez co piekniejecie i wszystko macie kosztem nas, tego jak płoniecie z przyjemnosci, tego jak masowo flirtujecie, bedac sto razy lepsze od nas w tych zawodach gdy my żyjemy z przyczepioną łatką zaliczaczy i wykorzystywaczy, myslacych o jednym - a to była wasza wygoda od poczatku dziejów i romantycznosc dla lepszych doznan, było wam łatwo obarczyc nas sexualnoscią a siebie wywyższyc, wykreowac na obraz romantycznosci delikatnosci i milosci i dojrzałosci hehehe, nie majac nic z tym wspolnego wy beszczelne perfidne wielolicowe prózne feministyczne pokretne egoistyczne nielogiczne niedorzeczne panoszace sie bakterie, rozrzutne cyce, przezroczysty lubrikat, ze macie mozgi skonstruowane do zapominania i skrywania wszelkich numerkow macanek i ekscesow a ja nie moge nic zrobic, ani poflirtowac z ktorąs ani odebrac wam tej przyjemnosci, moge tylko patrzec jak sączycie ten sok przyjemnosci zdychajac sam na pustyni

 

 

 

Też chciałem żyć.

 

1ebana svko

 

 

 

 

 

 

 

14961771981977962172.jpg

 

 

_______________________________________________________

_______________________________________________________

_______________________________________________________

 

 

Wasze posty...

 

jakas mi napisała ze mnie boli ze uprawiacie igraszki erotyczne w swoim szczelnym swiecie do ktorych ja nie mam wstepu - boli podwojnie, ani niemialem wstepu bo niechicalem byc frajerem co placi za dyskteke podwojnie ani was dokarmiac patrzac jak spijacie przyjemnosc stawiajac nastepnie dirnka i czarujac was i wychodzic na durnia ze mysli o jednym bo gydbym o tym niemyslal niamialbym tam co szukac i wyszedl na glupka ktoeremu niewiadomo o co chodzi patrzac po katach jak reszta dziewczyn sie przelizuje z kolesiami ktorym wiadomo o co chodzi.

 

 

 

'znalazła sie jakas rozgoryczona osoba' - nie ma co komentowac, rozgoryczona i upodlona majaca popelnic ochote samobojstwo

 

 

co do wskazowki dlaczego mi sie z kobietami niepowodzi w zwiazku z powyższym, no tak, to chyba normalne:) i nie przyszłem tu by sie kobietom przypodobywac, nienawidze twoiej kobiecej płci a zabicie was to dla mnie mało, chcialbym abyscie cierpiały 15lat w swiecie antymeskim wiedzac ze za zabawe musicie zaplacic a jak niezaplacicie to milosci nie bedzie, romantycznosc tez wypadnie szaro - wy byscie mialy byc romantyczne i jeszcze jedno.. nikt do was na czacie niezagada.

 

Do postu w ktorym smiejesz sie ze jestes pasozytem zerujacym na niekorzystnej sexualnosci meskiej - dzieki temu masz kase sex drinki bajere przywileje i zajmujesz sie ukladaniem list cech jakie maja spelniac ci ktorych kochasz - popatrz jak to brzmi, traktowanie za marionetke kogos kogo sie kocha..

 

 

Jeszcze cos svki macie mi do powiedzenia albo frajerzy sprzedani im ?

 

 

nie wszystkie takie sa to nazwa kobiet, ale powiem ci ze wszystkie sa porzadne, słownie, na afiszu, a mysla co innego i robia co innego:) live is brutal

 

85215203728922428204.jpg

 

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×