Chyba cos idzie do przodu... :D (leki,depresja,nerwica)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez mousike 05 lip 2013, 11:37
Biore leki juz 3 tydzien (sertralina) i nie wiem czy to ich zasluga ale codziennie widze delikatne postepy :) do tego biore magnez i pije duuuzo melisy na wyciszenie i uspokojenie :) zaczynam jesc, odczuwac momenty radosci czy podniecenia, derealizacja i depersonalizacja hmm staram sie panowac nad nimi, odsuwam mysli o samobojstwie i braku sensu wszystkiego ale nad tym jeszcze musze popracowac :)

Za tydzien zaczynam psychoterapie ze specjalistka od depresji i zaburzen lekowych :) podobno wszyscy jej pacjenci byli zadowoleni :)

Moim problemem jest to ze mam duzo natretnych mysli o tematyce filozoficznej np. Po co to wszystko? Dokad zmierza zycie? Dlaczego wygladamy tak a nie inaczej? Czy to wszystko dzieje sie na prawde? I wiele innych oczywiscie baaardzo szczegolowych pytan i watpliwosci...

Nie czuje sie tez dobrze w towarzystwie ludzi zaraz mam lęki i pytanie: ale wlasciwie po co to wszystko? Po co sa oni po co jestem ja? Te pytania sa strasznie meczace i dobijajace...

Myslicie ze psycholog bedzie umiala mi pomoc w poradzeniu sobie z tymi pytaniami?
A moze ktos z was tez tak mial? :)

przez ania_taka 07 lip 2013, 07:30
mousike, sądzę że na pewno psycholog pomoże Ci z tymi pytaniami, a poza tym, z moje doświadczenia z natrętnymi myślami muszę przyznać, że w miarę jak leki będą coraz bardziej działać, myśli same będą się usuwać :) głowa do góry i daj znać jak Ci idzie

Sortuj wg