Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez magnolia84 05 lut 2015, 21:59
lojantka, miałam na myśli nie tylko transseksualistów, ale też orientacje. Szkoda, że nie okazujesz oburzenia w temacie o którym napisałam powyżej.
magnolia84

przez Argish 05 lut 2015, 22:00
lojantka, daruj sobie aluzje na mój temat i zajmij się sobą.

-- 05 lut 2015, 21:00 --

lojantka, możesz też na przykład zbawiać świat.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez joaszka 05 lut 2015, 22:07
Coraz częściej widzę, że nie mam czego szukać tu na forum :(
joaszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 05 lut 2015, 22:12
z serii ,,co dzis zarles'': banan na cieplo {zagrzany na laptopie}
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez katia010 05 lut 2015, 22:17
zdany egzamin :)

przez lojantka 05 lut 2015, 22:34
joaszy napisał(a):Coraz częściej widzę, że nie mam czego szukać tu na forum :(

[2]

magnolia84, ???, przecież żartowaliście z osoby transseksualnej, a nie z orientacji... i o to się oburzyłam, więc nie wiem, po co odbijasz teraz piłeczkę tak dziwną argumentacją. ale skoro już.. narodowość i religia są pojęciami ciut bardziej abstrakcyjnymi i żarty z nich nie są tak bardzo wymierzone w jednostkę. co do żartów z homoseksualizmu, nie wypowiadam się, nie byłabym obiektywna

Argish, reprezentujesz dla mnie poziom, do którego nie chcę się zbyt (niebezpiecznie) blisko zbliżać, więc pozwól, że nie wejdę w dyskusję
lojantka

przez magnolia84 05 lut 2015, 22:40
lojantka, jakie odbijanie piłeczki? Po prostu uważam, że to hipokryzja. Narodowość i religia jest dokładnie takim samym pojęciem jak orientacja, czy transseksualizm. Co za różnica, czy jest to wymierzone w jednostkę, czy w konkretną grupę ludzi? Szydera jest szyderą. Nieraz zresztą na tym forum wyszydzani są poszczególne jednostki i nie widziałam żadnego protestu. Napisałam, że jest mi wstyd, bo nie zdarzyło mi się do tej pory kpić z kogokolwiek na tym forum, ale drażni mnie pewna hierarchia w tej kwestii i jakieś tabu dotyczące pewnej grupy osób.
magnolia84

przez Argish 05 lut 2015, 22:42
lojantka, więc nie zaczynaj i się odczep. Jak masz problem z tym, że ktoś nie toleruje różnych zachowań to już nie moja wina. I czytaj wyraźnie moje posty jak juz to robisz.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez hobbyturysta 05 lut 2015, 22:48
ach te babeczki :) krew nie woda :)
hobbyturysta

przez Argish 05 lut 2015, 22:51
Szkoda nerwów i zbędnych słów. Jedni mogą wszystko, a inni są krytykowani. Umywam się stąd.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez lojantka 05 lut 2015, 22:54
magnolia84, przecież napisałaś, że jest Ci wstyd ironicznie, no c'mon... tak, to odbijanie piłeczki, czyli odpowiadanie atakiem na atak lub inaczej 'odwracanie kota ogonem.' ja zresztą was nie atakowałam ani nie zależało mi na dyskusji, w pewnych przypadkach nie widzę jej sensu, wyraziłam tylko swoje gorzkie spostrzeżenie w nawiasie (żeby nikogo nie podjudzać)

tak, zgadzam się, że jest to swego rodzaju hipokryzja, ale jakie to ma znaczenie w kontekście tego, o czym była wasza rozmowa/wyszydzanka? jakby patrzeć na wszystko w szerszym ujęciu i odniesieniu, to nie można by niczego skrytykować tak naprawdę. wiesz o co mi chodzi przecież...

Argish, Boże, Boże, Boże(nko), widzisz i nie grzmisz
lojantka

przez Pieprz 05 lut 2015, 22:55
dobry trening, jestem z siebie zadowolony :yeah:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez magnolia84 05 lut 2015, 23:03
lojantka, jak to ironicznie? Gdzie widzisz tam ironię? W przeciwieństwie do niektórych potrafię zrozumieć swój błąd i się przyznać. Skoro została już zwrócona uwaga, to pociągnęłam to dalej pisząc o hipokryzji. Gdzie tu widzisz odwracanie kota ogonem?

Uważasz, że w porządku jest zwracać uwagę na szyderę w przypadku tylko jednej grupy osób (zapewne bliższej sercu), a milczeć w przypadku innej? Bądźmy konsekwentni. Albo zwracamy uwagę na każdą szyderę, albo na żadną.
magnolia84

przez lojantka 05 lut 2015, 23:11
magnolia84, jesteś jednym wielkim kocim ogonem. tak, zauważyłam, że umiesz. to cecha rzadko spotykana wśród ludzi (na tym forum, to już w ogóle) i godna podziwu. akurat w przypadku gadki o wstydzie nie wyłapałam autentycznej chęci, zawsze istnieje jakiś margines błędu. przepraszam.

aaa, chyba, że chciałaś pociągnąć dyskusję już na nieco inne wody. nie wyłapałam (znowu), myślałam, że to jeszcze w ramach odpowiedzi na mój wcześniejszy zarzut. mój błąd.

co to znaczy 'zapewne bliższej sercu'? bywało różnie, w maturalnej chciałam amputować cycki, ale minęło, nie jestem żadnym transem :? weź się.
lojantka

Sortuj wg