dziwne uczucie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

dziwne uczucie

Avatar użytkownika
przez softy_girl 12 lip 2013, 21:12
witam, udało mi się pokonać nerwicę natręctw. nie miewam już lęków i nie biorę leków, jednak niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie moje samopoczucie. odkąd nie biorę leków często występują u mnie mdłości, zawroty głowy, ból podbrzusza i mrowienie na twarzy. czy ktoś z was tak miał? z czego to może wynikać?
"Któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę rano niby po chleb..."

"Samotność to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie..."

"W życiu piękne są tylko chwile..."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
39
Dołączył(a)
07 sie 2011, 19:09

dziwne uczucie

przez CórkaNocy 12 sie 2013, 10:42
softy_girl, to mogłyby być objawy odstawienne, ale sertralina takich nie ma, albo po prostu nawrót choroby, może silniej niż było
CórkaNocy
Offline

dziwne uczucie

przez Kamilwolski 16 sie 2013, 12:11
Może organizm łaknie leków, przecież ten bardzo szybko przyzwyczaja się do środków farmakologicznych, to tak jak z alkoholem czy ćpaniem "jak nie dostarczysz sobie tego, to będzie źle".
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
16 sie 2013, 11:37
Lokalizacja
Warszawa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Przeskocz do