Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
softy_girl

dziwne uczucie

Rekomendowane odpowiedzi

witam, udało mi się pokonać nerwicę natręctw. nie miewam już lęków i nie biorę leków, jednak niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie moje samopoczucie. odkąd nie biorę leków często występują u mnie mdłości, zawroty głowy, ból podbrzusza i mrowienie na twarzy. czy ktoś z was tak miał? z czego to może wynikać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

softy_girl, to mogłyby być objawy odstawienne, ale sertralina takich nie ma, albo po prostu nawrót choroby, może silniej niż było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może organizm łaknie leków, przecież ten bardzo szybko przyzwyczaja się do środków farmakologicznych, to tak jak z alkoholem czy ćpaniem "jak nie dostarczysz sobie tego, to będzie źle".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×