Psychotropy !?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Psychotropy !?

przez TrukerSon 02 gru 2013, 23:57
Witam . Mam pytanie .. Mam problem już od paru miesięcy .(ale to już pisałem na forum) i Najgorsze jest to że boję się iść do psychiatry .. Bo wiem że powie że mam i to i to , i przepisze mi psychotropy .. a ja nie chce :( mój stan jest zły a nie chcę mieć jeszcze gorzej :(( .Nie chcę po nich "latać".. Wiecie coś na temat tych psychotropów ?? Co i jak ?

Psychotropy !?

przez Depakiniarz 03 gru 2013, 00:00
Z mojego skromnego doświadczenia powiem Ci tylko że nie każdy lek stosowany w psychiatrii to psychotrop.

Psychotropy !?

przez TrukerSon 03 gru 2013, 00:02
No tak ale w moim przypadku na 100 % to psychotropy .. Chociaż dearalizacja , nerwica ? to chyba psychotropy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychotropy !?

przez pysiunia 03 gru 2013, 03:56
TrukerSon, Jeśli radzisz sobie bez lekarstw - nie ma potrzeby iść do psychiatry.
Rozglądnij się za psychoterapią.

Ja borykam się z nerwicą lękową i był taki czas, że musiałam brać lekarstwa. Gdy przyszła "ulga" - odstawiłam je stopniowo.
Gdyby nastąpiło pogorszenie zdrowia i nie radziłabym sobie - poszłabym po lekarstwa ponownie. Wszystko jest dla ludzi.
Nie myślę, by psychotropy były "złem" :)
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Sortuj wg