Mam dluzej czekac na dzialanie lekow czy..

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Mam dluzej czekac na dzialanie lekow czy..

przez zagubiony83 11 wrz 2010, 10:09
:why: :time: :silence: :hide:
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez kasztan86 13 wrz 2010, 21:24
u mnie akurat leki zmienily sposob myslenia. Zaczalem brac sulpiryd i zaczalem inaczej myslec. Klarowniej. Mysle jednak ze leki sa bardzo potrzebne do wyjscia z depresji. Ja przeszedlem wielkie zmiany. W tej c hwili zmienilem swoje myslenie o 180 stopni ale dalej miewam depresje bo nie biore zadnych lekow. Czasem najlepsze nawet pozytywne myslenie nie pomoze w depresji. Jesli depresja ma podloze biologiczne to po prostu nie da sie sobie wmowic ze jest dobrze. I tyle. Potrzebne sa leki. I to dobre.
sulpiryd 200mg sertralina 50mg

przez Zenonek 15 wrz 2010, 08:58
kasztan86,

Bo leki zmieniaja myslenie w posredni sposob, ale na to potrzeba wielu miesiecy farmakotreapii.

Nie wszyscy wiedza, ze antydepresanty po kilku miesiacach zazywania - jak sa dobrze trafione - znacznie redukuja neurotyzm , wrazliwosci i dodaja dystansu do "problemow".

Wlasnie na tym polega klucz do dlugookresowej poprawy nastroju w czasie przyjmowania lekow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg