Leki ginekologiczne

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki ginekologiczne

przez Neta 07 mar 2006, 17:47
encorton, porod przez cc, duphaston na wywolanie miesiaczki, choroba przewlekla czy to moze miec wplyw na ujawnienie sie poraz kolejny nerwicy i nie iwem czy lekowej czy innej, nawet nie wiem jak zabrac sie do tematu ale czuje sie paskudnie po prostu albo padam ze zmeczenia albo nie moge spac, i tak przez pol dnia wszystko jest okey ale nagle przychodza te paskudne objawy typu drzenei rak, kolatanie serca, zawroty glowy, niemoznosc koncentracji uwagi na czymkolwiek, nogi jak z waty i napad nerwowosci, jednym slowem koszmar, miewam momenty jakbym tracila kontakt z rzeczywistocia albo mowie cos i za jakis czas mysle po co to mowilam przeciesz to bez sensu.... co to moze byc?

przez wioletta 07 mar 2006, 18:10
pewnie nerwica.U mnie tez wrocila po porodzie.IMszybciej pojdziesz do psychiatry tym lepiej dla ciebie.Zanim leki zacznąl dzialac to minie ze dwa tygodnie.Zatem nie zwlekaj idz do specjalisty,bo te objawy sąpaskudne i przeszkadzaja zyc.WITAM I POZDRAWIAM
wiki

przez Dana 08 mar 2006, 08:34
Duphaston na wywolanie miesiaczki - skoro trzeba ją wywolywać, to być moze są to problemy hormonalne ( leczę się hormonalnie, znam ten lek). Przy nadmiarach prolaktyny, testosteronu moze byc ten efeekt. POwinnas ten najpierw sprawdzic hormony tarczycy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez reirei 08 mar 2006, 17:56
Niee, no sorry, ale po prostu nie moge :lol: Duphaston... no że im nie wstyd z taką nazwą, o logo to nawet nie pytam :lol: :lol:
Ja raz dostałem dupalac na przeczyszczenie, też polewaliśmy niemiłosiernie. Reklama dzwignią handlu ;)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez drań 08 mar 2006, 22:28
reirei napisał(a):Niee, no sorry, ale po prostu nie moge :lol: Duphaston... no że im nie wstyd z taką nazwą,

Hehe jak z pojrzalem na tą nazwe to myślałem, że ktoś se jaja robi :P
ExModerator

chyba nie rozumiem?

przez Neta 09 mar 2006, 11:03
chyba nie rozumiem/

Sortuj wg