ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez gargul 27 sty 2014, 23:54
Cześć nerwusy! :papa:
Sorki za przerwę, ale musiałem na trochę wyjechać.
Mam nadzieję że u Was w porządku. Chciałem ogarnąć posty, ale nie dałem rady. Co Wy robicie przez całe dnie? Tylko forum? :pirate:

U mnie po dołku z początku stycznia nie ma już śladu, ale dalej jade na 5mg i nie zamierzam już nic zwiększać. Szkoda zdrowia.
Na minus, to tylko wspomnę że minął mi też okres naspeedowania, który wystąpił zaraz po dołku, a trwał prawie 2 tygodnie. Super było.

Na chwilę obecną, jest jakoś tak "bezbarwnie", czyli standardowo. Nie ma lęków, ale i nie ma drive'u. Cierpliwie czekam na zmianę.
pozdr, gargul
----------
Stres? Wpędzanie się w chorobę, głupotą innych...

przez nova_2013 28 sty 2014, 00:00
gargul, no co Ty powiesz :mrgreen:
kupe lat minelo Bracie ! "Po dolku z poczåtku stycznia" ???? To Cie oszczedzila choroba Gargul. Ja mialam dolek w listopadzie i jeszcze nie moge sie wytaraskac. Katarzynka wygrala nasz wyscig ze wszystkich i widze, ze Ty tez w najlepszej formie. A my takie bidaki.... jak te roslinki lapiåce ostatnie oddechy. Ech...

Gargul a Ty tak od poczåtku na polowce dawki ? Nie zwiekszales w ogole ? I nie pamietam juz czy miales jakies jazdy zaraz z poczåtku czy lek lagodnie u Ciebie wszedl.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Tojaaa 28 sty 2014, 00:04
gargul, a jak długo jesteś na esci?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 28 sty 2014, 00:06
Gargul
A co lekarz na ta Twoja dawke leku5mg.Bo wiekszosc twierdzi,ze to dawka nie terapeutyczna....

przez nova_2013 28 sty 2014, 00:13
gargul, znow wyjechal na dluzej :mrgreen:

przez elmopl79 28 sty 2014, 00:17
Wystraszyl sie,bo dziewczyny strasznie sie rzucily na bideka....:)

przez nova_2013 28 sty 2014, 00:21
pewnie wpadl do domu po podrozy, zmienil rzeczy na szybcika, wrzucil posta i pojechal dalej :mrgreen:
Szerokiej drogi Gargul !!!! :great:

Jak tam laseczki ? Kiedy zaczniemy sie cieszyc zyciem, co ?

"Skoro martwi sie nie żywią to po co żywi się martwią ? "
Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 00:25 przez nova_2013, łącznie edytowano 1 raz

przez Katarzynka40 28 sty 2014, 00:25
gargul,
cześć:) no faktycznie dawno Cię nie było:):):)
Fajnie, że się odezwałeś... ja jestem na 10 mg, ale dr mi powiedział, że za miesiąc możemy spróbować zejść do 5 mg - podobno senność, która mnie dopada od czas udo czasu ma szansę wtedy zniknąć - Ty miewasz napady senności?

Nova - obawiam się, że Ty zaczynasz mieć lęk przed lękiem:(
jakie to dla mnie dziwne i niezrozumiałe (widocznie tępa jestem), że ten sam lek brany dwa razy może spowodować zupełnie inne uboki - tzn. raz nie spowodowała, a drugi wywołuje chyba większe lęki... no przecież ten sam skład leku, ten sam organizm i dlaczego tak się dzieje?! Mi dr też mówił, że biorąc po raz drugi efectin mogę zareagować zupełnie inaczej niż za pierwszym razem:(

Radolku, pozdrów góry od nas nerwicowców:) Przyjemnego i miłego wypoczynku :D :D
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez elmopl79 28 sty 2014, 00:40
Nova
Ja to juz pomalu teace nadzieje na jakakolwiek farmakoterapie....W czwartek idę do mojej p.dr.zibaczymy co powie....pewnie mnie objedzie,bo sama zwiekszylam dawke....mialam od niej bezwzględny zakaz...ale ja juz wcześniej bylam ba tej5 i nc dobrego z tego nie wychodzili,wiec ilez mozna jechac tak....?!

przez nova_2013 28 sty 2014, 00:44
elmopl79, zwiekszylas ? Kiedy ? I co, lepiej sie czujesz na wiekszej dawce ? Nie przyznawaj sie lekarce, zobacz co ona zaproponuje

przez elmopl79 28 sty 2014, 00:48
Eh....Nova,czyli faktycznie wychodzi na to,ze zaczelysmy kuracje tak jakby od początku....Tylko ja w porównaniu z tym pierwszym razem-poczatkiem,mam zupelnie inaczej,jeśli to jest początek kuracji,to zdecydowanie mniej ubokow....ale i cala kuracja jest inna.Za pierwszym razem to chociaz wieczory byly piękne...a teraz.....:(caly czas dupa....

-- 27 sty 2014, 23:57 --

Nova
Tak,zwiekszylam....od prawie tygodnia....ale nie czuje sie wcale dobrze.Sa jakieś orzeblyski lepszego samopoczucia....ale ogólnie jest tak nijak,taka jestem jak podesrana,cieple kluchy,nic mi sie nie chce,a glowe mam taka-dzisiaj,jakby ktoś nadmuchal ha jak balon....ok.ponarzekalam,wystarczy:)Do dupy z takim leczeniem...

przez nova_2013 28 sty 2014, 00:58
a ja wtedy bralam tylko polowke i naprawde zaczelam sie bardzo dobrze czuc. A teraz to.... szkoda slow. Bylam ciekawa jak Gargul sobie poradzil na polowce ale nie pamietam czy on mial ataki paniki. Kasienka tez zachodzi w glowe jak to sie dzieje, ze ten sam lek i ten sam organizm a rozne reakcje jesli zaczyna sie po raz kolejny z tym samym lekiem. Ja tez nie rozumiem :bezradny: ani tego, ze po jakims czasie organizm coraz mniej reaguje na lek i trzeba go zmienic.
Lunatik podobnie sie meczy przy kolejnym leku. Ciekawa jestem czy on juz bral ten lek poprzednio. W ogole nie rozumiem jak mozna dac tak przeciwstawne leki jeden po drugim, az mi go zal. Byl moment, ze naprawde dobrze sie czul i zartowalismy tutaj a teraz od kilku dni ma jazde.

Wiecie co, ja mam ochote jeb.nåc tymi lekami i poradzic sobie tylko na benzo przy tych atakach. Bo cos mi sie zdaje, ze im dluzej bede pakowala w siebie SSRI tym gorzej bedzie dla mnie w przyszlosci. Nie chce sie tak meczyc latami.

przez elmopl79 28 sty 2014, 01:08
Nova
Ja tez rak myslalam,żeby je.bnac te leki w pierony....ale bylam juz bez leku4dni i to byl dopiero koszmar....jak sie uwolnić od tego dziadostwa...Jak dla mnie lek,to ma leczyc....a nie dobijać.Przecuez ja takich jazd jak mam teraz,nie mialam przed esci....a teraz to jestem tym przerażona i juz wymęczona....a tu zero perspektyw na poprawe....eh....

-- 28 sty 2014, 00:08 --

Nova
Ja tez rak myslalam,żeby je.bnac te leki w pierony....ale bylam juz bez leku4dni i to byl dopiero koszmar....jak sie uwolnić od tego dziadostwa...Jak dla mnie lek,to ma leczyc....a nie dobijać.Przecuez ja takich jazd jak mam teraz,nie mialam przed esci....a teraz to jestem tym przerażona i juz wymęczona....a tu zero perspektyw na poprawe....eh....

-- 28 sty 2014, 00:11 --

Uciekam spac...Pomarudzilam trochę i tezaz trza do lozeczka lulu....
Trzymajcie sie cieplutko.Spokojnej nocy.Pa.pa.

przez nova_2013 28 sty 2014, 01:15
elmopl79, papatki :papa:

Sortuj wg