Problem.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problem.

przez Michał97 08 paź 2014, 19:50
Witam od 4 lat choruje na nerwice.Towarzyszyły temu bóle brzucha,derealizacja.Lęki przed szkołą itp.Od wakacji do września chciałem się odchudzić i chodziłem na siłownie i jadłem białkowo.Schudłem 6 kg ale wyniszczyłem sobie organizm.Pod koniec sierpnia miałem straszne bóle brzucha.Brałem 1/2 asentry.2 tygodnie temu odstawiłem od około tamtego czasu mam temperaturę 35,5 i jakby derealizacje choć bardziej bym to ujął jak efekt jakbym był pijany jak odwracam gwałtownie głowę to tracę jakby świadomość także ćmienie i bóle głowy.Wysokie ciśnienie mam od dawna. Czuję się słabo jakbym miał upaść. Bardzo martwię się czy to tylko nerwica daje ten efekt "pijanego" i mocniejsze bóle brzucha czy bóle są spowodowane niewłaściwą dietą czy tym i tym,że odstawiłem 1/2 asentry. Czy coś się dzieje z moim organizmem.Proszę o pomoc.
GG:7280205- pisz jak chcesz popisać ;)

Problem.

przez tahela 08 paź 2014, 21:29
Mysle ,ze nałozyło ci sie to wszystko razem nieprzemyślana dieta , do tego ćwiczenia i jeszcze barałes lek. Wiadomo lek jednak osłabia watrobe trzustke jak sie go bierze trzeba dobrze jest=ć by była osłona dla tych organów a ty jeszcze sobie do tego wszystkiego zafudowałeś cwiczenia i mozna powiedziec po porstu przeforsowałeś organizm.
Teraz powinieneś bardziej zbilansowana dietę ze wszystkimi składnikami odżywczymi i mięsa i warzywa i póki co leków nie brać żeby wątroba odpoczęła dopóki do siebie ie dojdziesz i ćwiczyć bardzo delikatnie żeby organizm miał czas się zregenerować po prostu.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem.

przez Michał97 08 paź 2014, 22:32
Ale sądzisz ,że ten efekt "pijanego" To z nerwicy jest czy coś z głową mi się dzieje?
GG:7280205- pisz jak chcesz popisać ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem.

przez tahela 08 paź 2014, 23:40
moze byc z nerwicy ,ale moze tez byc z wycieńczenia organizmu a efekt nerwicy to pogłebia po prostu, na razie musisz organizm sobie z tego wyprowadzic na prosta zeby powiedzieć cos wiecej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Problem.

przez Depakiniarz 08 paź 2014, 23:45
Miałem tak zazwyczaj jak gwałtownie wstałem z pozycji siedzącej, pij dużo wody bo możliwe że organizm może być odwodniony przez złą dietę.

Sortuj wg