Skocz do zawartości
Nerwica.com

zatrudniem pracownika - serce malo nie wyskoczy z klaty


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pierwszy raz w zyciu zatrudniam pracownika. Zapropnowalem spotkanie na 15:00.

Od razu skoczylo mi napiecie, serce mi kolacze, roztelapenie i ciemno przed oczyma.

 

Mniej zestresowany bylem jak sam chodziłem na rozmowę szukajac pracy.

 

Nie wiem czy dobrze robie przez to zadturnienie, bo widze ze to wygenerowalo mega stres.

Po co mi to? Mam sie leczc z nerwicy a nie pakować się w stresy. Z drugiej strony,

prowadzac dzialanosc sam, mam za duze obciazenie. Kurcze no nie wiem, czy dobrze robie.

Moze jakies benzo albo prenazyna.

 

-- 09 paź 2013, 13:09 --

 

nie wysiedze, musze gdzieś wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslaw

 

Wiesz chociaz czego tak stresujesz sie? Skoro nie masz problemu z relacjami z innymi to czemu akurat tak Cie stresuje rozmowa z potencjalnym pracownikiem?:P.

 

Chociaz moze i rozumiem. Ja jak mialem nasilenie swojej nerwicy i depresji to nie moglem wytrzymac z nerwow jak moja siostra miala przyjechac ze szwagrem. A przeciez to rodzina ..lol. Tez wtedy chodzilem w kołko po domu albo wżeralem benzo zeby chociaz na moment przestać myslec. Ale tak wlasnie bylo. Irracjonalny powod/impuls i nie panowalem nad soba. Nie wspomne o listonoszach jak przychodzili..jak mialem im drzwi otworzyc...padaka na całego.

 

Chociaz u mnie takie nerwowe reakcje nasilaja antydepresanty. Plus powoduja nerwowosc i agresje zupelnie nieadekwatna do sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już niedy w zyciu nie potraktuje siebie w ten sposob, to wygenerowalo takie napiecie jakiego od dawna nie pamietam. Nie wiem, kiedy po czyms takim dojde do siebie. Chyna na wieczór łykne dwie pernaznyny. W pracy dziwili sie, że tak sie stresuje. Z czasie romowy z tym gosciem, było już łatwiej. Bo sie skupiełem na temacie. Lepiej było mu zlecić tę robotę zdalnie bez spotykania się. Nie wiem czemu ale spotkanie stasznie mnie stresuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×