Wizyta u psychologa ,psychiatry

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Wizyta u psychologa ,psychiatry

przez VasqueS 15 cze 2010, 21:42
Twój problem wcale nie jest nietypowy, moga to byc pierwsze objawy nerwicy. Powiedz mi jaka metoda sie posługuje ta Terapeutka? Ja chodze do terapeuty 2x razy w tygodniu. Na nerwice jedynym skutecznym lekarstwem jest terapia. Leki dzialaja tylko na chwile, oraz prawdopodobny jest nawrót.

[Dodane po edycji:]

Twój problem wcale nie jest nietypowy, moga to byc pierwsze objawy nerwicy. Powiedz mi jaka metoda sie posługuje ta Terapeutka? Ja chodze do terapeuty 2x razy w tygodniu. Na nerwice jedynym skutecznym lekarstwem jest terapia. Leki dzialaja tylko na chwile, oraz prawdopodobny jest nawrót.
VasqueS

przez VasqueS 16 cze 2010, 13:45
rafal1070 napisał(a):Narazie byłem u psychologa tylko 2 razy ,a powiedziała że pierwsze 4 spotkania będą takie wstępne i dopiero pózniej coś zdecyduje.Przerażają mnie te koszty :( I przecież nie mam gwarancji ze to coś pomoże:(

Terapia jest długotrwała, i na pewno jeśli ona jest specjalistką to Ci pomoże.
Czasem to trwa kilka lat, ale jest skuteczne- innej drogi nie ma.
Koszt jest normalny, niektórzy potrafią brać po 100 zł.
VasqueS

przez kangurekkk 16 cze 2010, 21:49
Mam pytanie co o tym myśleć. Dziś byłam państwowo u pani psycholog fakt po raz pierwszy. I dość się rozczarowałam ,ponieważ po krótkiej rozmowie a wyglądałam tak( słucham ...coś tam zaczęłam mówić potem sama nie wiedziałam co mam jeszcze mówić i zaczęła sie chwilka przerwy liczyłam na jakieś pytania od pani a zaczęły się dopiero jak powiedziałam ,ze nie wiem co jeszcze mogę dodać) .Pani psycholog stwierdziła ,ze może mnie przyjąć 2 max 5 razy bo NFZ nie zapewnia terapii.Stwierdziła ,że widziałaby tu terapię no ale cóż w mojej miejscowości nie ma więc musiałabym dojeżdżać do pobliskiej ,ba ewentualnie prywatnie [a tu schodek bo kasy brak] . Kurcze i jak ma sie w takiej sytuacji zachować człowiek. A naprostuję ze ta pani chyba jest psychoterapeutką. Odnośnie problemów to mam lęki :zonk: które trochę ograniczają mi życie mimo tego że staram sie walczyć. O tym co mi pani psycholog powiedziała to wiedziałam z książek i forum ,nie chciałam ja zawstydzać Ogólnie pani ma opinię dobrego psychologa:)
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg