Drapanie w gardle

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Drapanie w gardle

przez basia11 30 gru 2009, 11:13
Witam od pwenego czasu miewam dosyć silne drapanie w gardle,pojawiło sie ono przed moim zabiegiem (zamknięcie przecieku międzyprzedsionkowego w sercu),właściwie lekarze twierdzili że nic takiego tam nie widac ale zostałam przeleczona antybiotykiem. Obecnie juz po zabiegu biore kolejny antybiotyk (sumamet) ale lekarz powiedzial że to raczej tak zapobiegawczo. Pare lat temu przerabiałam ,,gulę w gardle,,i okazało sie że po wykonaniu wszystkich badan byla na tle nerwicowym. Obecnie też nad tym sie zastanawiam czy to aby nie stres i nerwica - a nie jest mi to obojetne nie odgrywa się na mnie w ten sposób. Proszę napiszcie jak zdiagnozować taki,,przypadek,,i co dalej robić bo juz nie mam siły. Nerwica pod róznymi postaciami nekała mnie wczesniej ,mrowienie skóry,bóle głowy,lęki itp. Ale teraz juz jestem bardzo zmęczona tym bardziej że po zabiegu powinnam dbac o siebie . Za wszystkie informacje bardzo dziękuję.

Re: Drapanie w gardle

przez Donkey 30 gru 2009, 11:54
moze u Ciebie nerwica przejawia sie w ten sposob -tym bardziej ze ta gula w gardle byla na t;e nerwicowym.
Nerwica w roznoraki sposobn sie objawia. Wszytsko mozna pod nia przypisac. Najlepiej bedzie jak sie wybierzesz do psychiatry skoro laryngologicznie jets wszytsko ok!

przez zalamka87 30 gru 2009, 12:15
właśnie, to pewnie na tle nerwicowym, ale skontaktuj sie z psychiatrą on rozwieje pewnie twoje wątpliwości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 30 gru 2009, 13:41
Może to być na tle nerwicowym, ale tak na forum trudno jest jednoznacznie diagnozować. Jeżeli jest to nerwowe, to na pewno nie dopomoże ci branie antybiotyków, szkoda że ci lekarze najpierw nie wykonali ci posiewu żeby sprawdzić czy są niekorzystne bakterie w twoim przełyku, chyba to powinno wyeliminować podejrzenie zakażenia bakteryjnego, zamiast od razu szprycować antybiotykiem (ja po prostu jestem przeciwniczką antybiotyków jeśli nie są one konieczne). Może po prostu zwróć uwagę czy ten antybiotyk pomaga czy też nie? Jeśli nie to właśnie może być na tle nerwowym.
polakita

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 14:01
Ja gulę w gardle mam od 5go roku życia, ale to na marginesie. Być może gardło Cie drapie na tle nerwicowym skoro lekarz nic nie znalazł (stres związany z operacją), a może masz po prostu początki mocnej anginy???
magdalenabmw

przez basia11 30 gru 2009, 18:54
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZAREJESTROWAŁAM SIĘ NA PONIEDZIAŁEK DO LARYNGOLOGA WIĘC ZOBACZĘ CO POWIE.

Sortuj wg