Problem ze szkołą i ogólnie..

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problem ze szkołą i ogólnie..

przez Karolinho123 08 lis 2009, 20:40
Witam. Mam problem bo chodze do 2 kl. Gimnazjum.. wiem że juz był taki temat ale ja mam coś innego..Mianowicie.. Strasznie się boję chodzić do szkoły.. w podstawówce miałem świadectwa z paskiem i różne konkursy wygrywałem.. a od kiedy zaczałem chodzić do Gimnazjum pogorszyły mi się oceny.. nie wiem czemu.. Boje się że jak pójde do szkoły to zaś dostane jakąś jedynke albo uwage.. Nieraz odechciewa mi sie żyć..

A drugi problem jest taki, że chodze też na treningi piłki nożnej.. i chce strasznie zostać piłkarzem.. ale ciągle się boje że tak sie nie stanie i tez się odechciewa żyć.. :( Pomóżcie..

Re: Problem ze szkołą i ogólnie..

przez celineczka3 08 lis 2009, 21:06
Mysle ze przechodzisz teraz trudny okres dorastania. Gimnazujm to okres kiedy w czlowieku duzo sie zmienia pod wzgledem psychicznym.Dlatego nie przejmuj sie tym tak bardzo bo tak naprawde kazdy w wiekszym lub mniejszym stopniu to przezywal. Ja osobiscie proponuje zebys poszedl do pedagoga w szkole i porozmawial o problemie. W koncu po to on tam jest zeby pomoc. Mysle ze bedzie dobrze.Pozdrawiam:)
celineczka3

przez Karolinho123 08 lis 2009, 21:30
A skąd to że boję się że nie zostane piłkarzem..? nikt takiego problemu zabardzo nie ma.. ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tynka92 08 lis 2009, 21:35
Pedagog lub psycholog szkolny rzeczywiście pomoże. Póki co, pomyśl, że szkoła i oceny są ważne, ale oprócz nich istnieją inne rzeczy, np. sport który ma sprawiać Ci przyjemność, a nie być wyznacznikiem przyszłości, są żarty z kolegami, nauczyciele, z których pod nosem można się pośmiać. Jak dostaniesz jakąś dobrą ocenę nagródź się np. batonem, filmem. Jak coś nie pójdzie powiedz sobie, że nic się nie stało, a następnym razem bardziej się postarasz. :D

przez Karolinho123 08 lis 2009, 23:59
Dzięki :* Jak Bede miał jakiś problem jeszcze to do Was napisze bo wiem że napewno pomożecie :*

przez magdalenabmw 09 lis 2009, 00:13
Takich tematów jest już z dziesięć, wystarczy jakiś stary odświeżyć, to, że Twój problem trochę odbiega od tematu nie znaczy że zaraz trzeba nowy otwierać i zawalać forum piętnastym takim samym tematem- tym bardziej, że tam napewno jest odpowiedz na dręczące Cie pytania. Jest wyszukiwarka na forum.

Co do tematu- proponuję wycieczkę do psychologa szkolnego.
magdalenabmw

Sortuj wg