Spotkanie w realu...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Spotkanie w realu...

przez nieboszczyk 29 gru 2008, 18:48
z ogromną przyjemnością bym sie spotkał z wami w realu i bliżej was poznał+

---- EDIT ----

kiedy będzie najbliższy zlot?niemoge sie doczekać żeby was zobaczyć na własne oczy i usłyszeć wasz głos.jeśli będzie taki zlot to gdzie mam sie pojawić?

---- EDIT ----

żartuję.jeszcze wiem co robie

---- EDIT ----

jeszce patrze pod nogi
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez muriel 29 gru 2008, 22:36
zena, jeśli faktycznie nie widzisz opcji, żeby nie jechać, to pojedź i olej to co pisałaś.
podejdź do tego, jakby z "czystą kartą", tzn spróbuj nie myśleć co było czy głupio czy nie, poznajesz "nowych" ludzi i tyle. w necie każdy się trochę inaczej zachowuje, więc nie ma tragedii.

zresztą pewnie nikt z nich nie pamięta, tylko ty tak sobie wyobrażasz. a nawet jeśli, to co w tym strasznego. chyba nie przyznałaś się że jasteś np. seryjnym mordercą, pedofilem gwałcicelem czy coś w tym guście :twisted: :twisted:
po prostu bądź sobą :)
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez Victorek 29 gru 2008, 22:54
zena, a czy inni czasem też nie mieli problemów, też pewnie im wstyd i każdy będzie się zastanawiał co o mnie pomyślą itp :) Ale wiem co czujesz, ja czasem mam okazję spotkać się z kimś z forum i... rezygnuję choć wiem że to nic nie daję ale też przeraża mnie myśl, przecież taki ze mnie psychol :) co oni pomyślą :)
Pozdrawiam i jedź gdzie trzeba :)

---- EDIT ----

zena, a czy inni czasem też nie mieli problemów, też pewnie im wstyd i każdy będzie się zastanawiał co o mnie pomyślą itp :) Ale wiem co czujesz, ja czasem mam okazję spotkać się z kimś z forum i... rezygnuję choć wiem że to nic nie daję ale też przeraża mnie myśl, przecież taki ze mnie psychol :) co oni pomyślą :)
Pozdrawiam i jedź gdzie trzeba :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez taniecupsychiatry 29 gru 2008, 23:54
zena napisał(a):Jak z moją nerwicą przetrwać dwie godziny seansu w ciszy

he heh, jak ja to znam : )
ludzi może być tłum, oby głośno było; jak tylko powstaje cisza, to zaraz zbiera mi się ślina, boję się ją połknąć, bo zaburczy w brzuchu, zresztą i tak za chwilę w brzuchu robi mi się młyn; wszystko tylko nie cisza, rany boskie;
ludzie mówią: bo za bardzo skupiasz się na sobie, ale to nie jest do końca prawda, tu dzieją się inne rzeczy, jakaś świadomość wszystkiego, nie tylko siebie, skomplikowana sprawa;

przez suzak29 30 gru 2008, 00:11
zena, Witaj
Fajnie,że się spotkacie w realu pogadacie,pośmiejecie się,a co do problemu..może za duzo mówisz o sobie,a ich nie słuchasz :?: :mrgreen:

P.s.Boszeee tylko nie teatr,kiedyś mnie mąż zaprosił hehheh siedziałam tam i ryczałam z nerwów,bo to wiesz ani sie ruszyc ani nic,masakra była :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez suzak29 30 gru 2008, 00:21
oo no to jak lubisz to spoko :P
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez nieboszczyk 30 gru 2008, 16:12
zena napisał(a):Jezu, nieboszczyk :D

zena co masz na mysli :?:
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez nieboszczyk 30 gru 2008, 16:55
jestes trzezwy ale nadal nie rozumiem co masz na myśli

Sortuj wg