Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z dziewczyną :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój pierwszy post. Wiec tak posiadam mały problem z dziewczyną wczoraj się z nią pokłuciłem tzn ona jest bardzo na mnie zła gdyż napisałem jej jednego nietypowego sms, takiego jak: ty nigdy nie myślisz, a ona to bardzo że odebrał że ona wgl nie myśli i wczoraj mi napisała że ja myśle o niej wgl inaczej itp bardzo sobie rozwineła to co jej napisałem a tak naprawdę nie myślę kocham ją bardzo a bardzo mnie to denerwuje jak do niej pisze i ona mi nie odpisuje bardzo się złoszczę wtedy i nieraz potrafię napisać jej coś głupiego co mi potem wypomina że to co ja pokazuje to nie wygląda na to że mi na niej zależy;/ a tak nie jest kocham ją i nie potrafię bez niej żyć po jakimś czasie to do mnie dochodzi że jest na mnie bardzo zła a ja ją wtedy potrzebuje a się nie odzywam do mnie, dzisiaj napisałem jej 5/6 sms i napisała jednego że nie może już na nikogo liczyć napisałem cos ale nic już nic nie napisała ale ona jest taka że jak się pokłócimy nie będzie do mnie pisać tak jak moja dziewczyna tylko tak normalnie to upłyną 2 dni i jest dobrze, a teraz nie wiem czy do niej napisać przecież nie napisze co tam :P jak wiem jak jest ale nie wiem co sobie teraz myślisz bo jej może mnie brakować i wgl ale nie napisze pierwsza, dać jej trochę czasu i niech sobie to ogarnie sama czy co poradźcie coś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj ale nie odbierała i wgl jak chce z nią pogadac to pierwsze pisze czy ona może rozmawiać ;/ zbyt daleko odemnie mieszka to taki związek jak by poza szkolny ona chodzi do innej szkoły ;p

ogólnie nie potrafimy bez siebie zyć ja bez niej ona bezemnie ale jak ją bardzo wkurze to poprostu mi nie opdisuje i potem mówi że na to zasłuzylem a teraz to juz troche wyszło inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×