Skocz do zawartości
Nerwica.com

Od mlodosci snie o chaosie POMOCY !


krzysztoof1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Mam 16 lat i mam problemy z pewna "sprawą" ... do prawdy niepotrafie tego nazwac... Postaram sie przedstawic swoj problem opisujac go nieco chaotycznie bo tylko tak potrafie (z gory przepraszam)

 

Jest godzina 01:45.. polozylem sie spac o okolo 23:00 a obudzilem sie niemal rowno o 01:00... Sęk tkwi w tym że to przez co przeszedlem godzine/ dwie godziny temu bylo tak straszne i nieopisane ze nie zycze temu najgorszemu wrogowi i najwiekszemu bandycie!

Mialem sen ktory byl tak na prawde nie wiem o czym... wszystko mijalo szybko i chaotycznie i mialem dziwne wizje w glowie i slyszalem szepty... bardzo to bylo dziwne ale najstraszniejsze jest to ze nie obudzilem sie w lozku, tylko w pokoju obok stojac przy oknie! Na pol przytomny pobieglem do dwojego pokoju i zamknalem drzwi na klucz bo mialem wrazenie ze cos mnie goni i robi mi ten "bajzel w glowie"... Chociaz jestem ateista, pierwszy raz od dwoch lat w tamtej chwili zaczalem modlic sie do Boga i mialem oczy pelne lez... Mozecie miec mnie za wariata i moze i macie racje bo to bylo jak przedsionek do piekla!

 

Dodam ze w dziecinstwie bardzo czesto mialem podobne przygody podczas snu, problemy typu "plakanie przez sen" i tez snil mi sie haos w roznej posaci.. albo to byl haos pomieszanc kolorow albo tez cos innego... tym razem byly to dziwne szepty i pedzacy czas...

 

W tej chwili siedze przy biurku, trzese sie ze strachu, boje sie wyjsc z pokoju do WC nawet, pozaswiecalem wszystkie swiatla i wlaczylem laptopa zeby to napisac bo nie wiem czy to po prostu BARDZO BARDZO zly koszmar spowodowany stresem, przemeczeniem etc. Czy moze mam jakis problem? Mam troche klopotow w zyciu osobistym ale to prawde mowiac blachostki.. nie wiem.. doradzcie czy jest sie czego bac i co sie ze mna dzieje ?!

 

Pozdrawiam, Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Miales po prostu koszmar, czasem sie tez zdarza, ze ludzie nieswiadomie, przez sen wykonuja rozne ruchy (mi sie to czesto zdarza) albo wrecz wlasnie chodza po domu, co jest zwiazane z lunatyzmem. Nie panikuj, to tylko zwykly koszmar, ktorych ja tez mialem w zyciu wiele, wlacznie z mordowaniem mnie przez wampiry albo ludzi i wlasna smiercia. To tylko sny. Uspokoj sie, wylacz laptopa, swiatla, i poloz sie do lozka, koszmar jak sie juz zdarzyl, to juz sie nie powtorzy. Idz spac spokojnie. A sny z plakaniem przez sen tez mialem za dzieciaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się tak samo, jak wyżej. Bardziej dziwi mnie to, czemu nawet po przebudzeniu Ty się boisz? Czego się boisz aż tak, skoro masz świadomość, że Ci się to przyśniło? Myślę, że po prostu masz jakiś lęk przed czymś niezwiązany z tym snem, jakiś lęk, który był już wcześniej. I możliwe, że to właśnie ten lęk wywołał pojawienie się tego snu. Czego się boisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×