Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam na NFZ.

 

Widziałam jak doktora chwaliliście, choć akurat już wcześnie ktoś mi go polecał.

 

Chciałam po 17 latach jakiejś zmiany lekarza.

 

Jak usłyszałam- że cudów nie ma 3 raz z kolei, nie wiem czy do niego jeszcze pojadę.

 

Nie wiem, może Pan Doktor w prywatnym gabinecie jest inny.

 

Nie wiem też co na innych robi wrażenie.

 

(O dr. Kucharskim pisałam.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja borykam się z borderline, i marzę, aby poznać kogos o tym samym problemie, bo myslę, iz taka osoba mnie zrozumie

 

to masz szczęscie że przynajmniej wiesz na co jestes chora.

ja nie wiem na co jestem chory i tylko mogę podejrzewać - depresja- nerwica- lęki lub coś podobnego.

 

A tak wogóle to witam jestem tu pierwszy raz

chodziłem do psychologów ale zawsze przerywałem terapie bo myślałem że mi przeszło, lub że terapia i tak nic nie zmieni

Teraz zapisałem się do Animy są mniejsze kolejki.

Moje życie ciągłe problemy ze swoimi zachowaniami, z lękami, z nerwami, brakiem sensu życia, nie wiem co robić, czym się zająć

nie mam nikogo...., ciągła samotność, i lęk nawet przed ludźmi których znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto mysli sie zyczeniowo/subiektywnie

 

Ok zakręcona, zgodzę się z Tobą.

 

Ale czy oznacza to, że Swiat jest zawsze OK, a to ja na terapii mam się zmienić.

 

Pytam bo tak jak mówię, jestem tu względnie nowa, a tematem zainteresowałam się bo muszę.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blackbird, jedna z opini a jest ich sporo(sama sie nimi sugerowalam)..."Posłem do Pana dr. z myślą ze mi pomoże a tu sie okazało ze albo nie miał humoru albo nie miał czasu dla chorego. W ogóle nie rozmawiał ze mną i przepisał mi tylko jakiś lek do tego co biorę, miesza o te leki ale nie podobało mi sie to ze nie chciał rozmawiać ze mną, nawet nie wypisał mi zwolnienia chorobowego co mi sie należało.Masakra......."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Chciałam zapytać który z ośrodków będzie lepszy czy ANIMA czy może Homo Homini?? i czy ktoś może wie jak długie są terminy oczekiwania na wizytę. Dodam że w animie nikt nie odbiera a homo homini doktor Maciej Żołyniak do końca sierpnia nie przyjmuje więc czy ktoś był tam u innego specjalisty?? Byłam już u 2 psychiatrów i nie mam dobrych wspomnień dlatego boję się teraz pójść gdziekolwiek :(

proszę o jakąkolwiek odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od długiego czasu borykam się z nerwicą lękowo-depresyjną z agorafobią. Miałam spokój 8 lat. Funkcjonowałam normalnie, bez lekarstw i lęków. Od roku mam problemy rodzinne, których rozwiązania nie widać, a które bardzo mnie dołują.

 

Ostatnio byłam u psychiatry, gdyż nie mogłam normalnie funkcjonować /nerwy, lęki przed wyjściem z domu, płaczliwość/. Biorę Tianesal 1-0-1.

Po uspokojeniu moich nerwów chciałam w końcu iść PRYWATNIE na psychoterapię do dobrego psychoterapeuty do Rzeszowa.

Czy wiecie, do jakiego psychoterapeuty kieruje psychiatra dr Kucharski ?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×