Skocz do zawartości
Nerwica.com

wyrzuty sumienia


Rekomendowane odpowiedzi

jak mam sobie poradzic rok temu kupilam cudowny domek na wsi ,,,chcialam uciec z duzego miasta i w spokoju ulozyc sobie zycie ale przy tym wszystkim moja corka ktora ma 19 lat wysmiala moj pomysl i zostala sama w duzym miescie chodz tam do szkoly otrzymuje pomoc ,stypendium,rowniez ja tez jej pomagam ale przy tym wszystkim niszczy moj spokoj robia wyrzuty sumienia -ZOSTAWILAS MNIE I ODESZLAS.czesto mi zarzuca ze wyjechalam ona mieszka 200 km wiec jezdze do nie czesto jak tylko moge mieszka z chlopakiem nie jest sama ,przezywam to za kazdym razem,co mi karze przyjechac czasem cos wyskoczy i poprostu nie moge ,jest krzyk obrazanie sie itdd pomzcie jak mam sobie radzic jak z nia rozmawiac co mam robic bo ostatnio dochodzilo do tego ze chcialam wszystko sprzedac i do niej wrocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renatastanko, Twoja córka jest dorosła,a zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.Pomagasz jej,Ona ma swoje życie a Ty prawo do swojego!Nie rozumiem Twoich wyrzutów sumienia.

Porozmawiaj otwarcie,stanowczo z córką,że nie życzysz sobie takiego traktowania jesteś jej niewolnicą?jej postawa roszczeniowa jest nie do przyjęcia.Jeśli Cię nie zrozumie odseperuj się od niej,masz prawo swojego zycia i spokoju,daj jej to w końcu odczuć.Traktuje Cie tak jak jej na to pozwalasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×