Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Jestem nowy na tym forum. Trudno mi zacząć bo nie jestem zbyt wylewny :D. Napiszę tylko, że fajnie byłoby się spotkać z osobami które tak jak ja zmagają się z ciężarem zaburzeń na tle psychicznym. Interesuje mnie właściwie każda forma spędzania wolnego czasu pod warunkiem że nie jest w samotności. Dla mnie samotnika była by to dobra terapia.

Pozdrawiam!!!

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, różnie, mi bardziej pasuje w tygodniu, reszta woli weekendy. Ilość osób waha się mniej więcej od 2 do 10 ;)

 

-- 07 maja 2012, 21:00 --

 

Dobra, na chwilę obecną mogę powiedzieć, że na 95% mam wolny najbliższy weekend. Trzeba to uczcić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zbierzcie ekypę, ja dołączę. Proponuję tułaczkę plażą z Gdyni do Sopotu z przerwami na piwniki i osiadnięcie na stałe, jeśli ekypa będzie miała dosyć i warunki pogodowe pozwolą. Kiya, w sumie zaloty u ludzi też wyglądają dosyć podobnie, tzn. chodzi mi o ten element pieszczenia trąby... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A do weekendu wymyślimy jakieś atrakcjie dla urozmaicenia spotkania. Moze być zbiorowe koko koko euro spoko....Kiya, ja zboczuch? A kto pisze o pieszczeniu się trąbami. To takie gejowskie, brrrrrr :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×