Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam już dość. On niszczy mnie coraz bardziej.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowa.

Znalazłam się tu bo muszę się wyżalić.

Jestem młodą osobą. Byłam z facetem 4 lata, mamy roczne dziecko miesmy wiele planow, mieszkanie w remoncie. jakis czas temu zostawil mnie pod byle pretekstem ze niby potrzebuj czasu. po tygodniu stwierdzil ze chce znow do mnie wrocic ze teskni itd. byloby ok gdyby z dnia na dzien tego coraz bardziej nie psuł.

wczoraj mi powiedzial ze mam zniknac z jego zycia, z wielkiej milosc pocielam sie bo ... nie wytrzymalam juz tego.dzisiaj znow mi mydlil oczy, spytalam sie go czy ma kogos innego powiedzial ze nie, zaczal mnie calowac,przytulac a pozniej wyszedl, a wiecie gdzie/?? wlasnie do swojej nowej dziewczyny!!!

 

dlaczego sie pocielam?? niby nic zostail mnie i zadne wielkie halo, ale codzienie dawal mi nadzieje bo wiedzial zmi zalezy codziennie rnil w rozny sposob a ja nie jestem silna psychicznie nie daje rady juz....

mam ochote zobic sobie cos by cierpialtak jak ja cierpie terrazaleboje sie,boje sie o dziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz o niego walczyć, to on zauważy, że jesteś pod jego kontrolą... Z facetami nie można się bawić.

Musisz być stanowcza, cokolwiek postanowisz.

Na Twoim miejscu spróbowałabym ułożyć sobie życie z kimś innym, bo facet, który zwodzi Cię i bawi się Tobą, który nie kocha matki swojego dziecka, nie ma prawa być dobrym ojcem. Tzn. zdarza się czasem tak, że jest, ale jeżeli nie ma szacunku do kobiety, to prędzej czy później to się zawali i dziecku też zrobi wodę z mózgu.

Rozwiązaniem problemu często jest tylko odcięcie się od niego. Pomyśl też o dziecku. Nie zostawiaj go, dla niego to też trudny moment, kiedy wyczuwa, że coś jest nie tak. Nie skrzywdź go na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem,7msc temu poznalam faceta ktorego pokochalam,byl szczery,dobry pomagal mi no i kochal mimo iz niemam wygladu modelki,od marca zaczelo sie wszystko psuc a wszystko przez to ze moj kochas przypomnial sobie jak kocha dyskoteki,towarzystwo i kolegow ktorzy robia mu wode z mozgu i skubia z kasy(na dyski oczywiscie chodzi sam bo dziela nas km). Niepodoba mi sie to gdy mu o tym pisze lub dzwonie to zaraz sie rozlacza i kaze mi zerwac iz jak twierdzi niekocham go dostatecznie lub wylacza komorke no i ja glupia oczywiscie w placz bo niewiem co sie z nim dzieje ehh,zaczol oszukiwac a ja klamstwa niezniose tyle razy go prosilam by mowil mi najgorsza prawde ale on dalej gra swoja role twierdzac ze wszystko jest ok. Gdyby nie moja nerwica dawno bym to zakonczyla ale boje sie samotnosci,wiem ze robie sobie krzywde bo moj ojciec pil i robil to samo z czego jestem DDA ale nieumiem zatrzymac tej karuzeli i pow stop :!: kazdy grosz przeznacza na piwo,dzwoni mi pijany albo przypomina sobie o mnie na drugi dzien przepraszajac i piszac kocham cie sloneczko sek w tym ze ja juz niewierze w zadne jego slowo ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrada jest definitywnym dowodem na to ,ze powinnas przestac mu ufac i wierzyc.

to koniec -i przyjmij to do wiadomosci.

Skoncz to raz na zawsze powiedz w koncu ;nie.

On tez jest odpowiedzialny za dziecko ,skoro nei chec zebyscie stwiorzyli rodziny nic na sile.!

 

i godnosc Twoja jest najwazniejsza,nie dawaj soba pomiatac,nie nabieraj sie na czule slowka.Zaslugujesz na milosc szacunek i oddanie.Nie na jakies minimum.

Powtarzaj to do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest odkryty gen, który odpowiada za zdrade częsciej go mają mezczyni, ale równiez kobiety i ludzie bez wzgledu na płeć majacy taka sekwencje genu będa zdradzac , to juz udowodnione naukowo sa ludzie, którzy z natury sa mogamistami i sa ludzie z taką sekwencja genu,że z natury nie sa i na to nie da sie nic poradzic i wcale to nie oznacza,ze oni nie kochaja , sa tak stworzeni po prostu to tak już na dodatek. najlepiej sie dobrac pod tym wzgledem bo monogamista , nie z monogamista nie będą mieli fajnego zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest równiez juz odkryty gen, który odpowiada za pogłaady polityczne prawicowe lub lewicowe, za wiarę w boga , za konserwatyzm w zyciu,z a leki jest to ten sam gen tylko rózni sie sekwencja u ludzi i juz nas zmienia, dlatego dobranie sie biologiczne pod wzgedem zainteresowań potrzeb , pogladó jest bardzo wazne bo to jednak nas derminuje jako osoby i jak sie źle dobierzemy beda , kłotnie i awantury i koniec kropka, nie ma bata na pewne rzeczy, gen odpowiedzialny za leki tez jest.

 

-- 07 kwi 2012, 21:59 --

 

Vian,

Sa robione badania wszyscy co maja ten gen zdradzają jak maja okazje oczywiście a okazja to wyjazd służbowy na delegacje czy wyjście do knajpy na piwo, ładnie to nazwałaś skłonność zdrady ,ale ten gen się potocznie nazywa genem zdrady i jak ktoś go ma to raczej się nie powstrzyma, sama mam koleżanki, które wystarczy wypuścić na imprezę i nie maja oporów a ja chyba nie mam tego genu bo mogę pic z kimś a do łóżka to bardzo trudno mnie wyciągnąć.

Zresztą można się sprzeczać w tym temacie ,ale badania wykazały ,ze pary, które przeżyły ze sobą długie lata bez zdrady były i dobrane pod względem podejścia do świata i nie miały genu zdrady po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, no właśnie z tego co czytałam w jakimś popularnonaukowym magazynie typu Wiedza i życie cy cuś to wcale nie jest tak, że "jak ktos go ma to raczej sie nie powstrzyma" i raczej to nie jest realne :D

 

Znajdę gazetę, zacytuję odpowiedni fragment to pogadamy. :)

 

Jest równiez juz odkryty gen, który odpowiada za pogłaady polityczne prawicowe lub lewicowe

Pewnie go mają potomkowie Marksa i Engelsa :D

 

A tak poważnie - te geny mogą odpowiadać za cechy, które predysponują do takich a nie innych zachowań czy poglądów, ale NIE ZA TE ZACHOWANIA. :)

 

 

Zresztą w takim układzie proszę nie miec pretensji do żadnego zdradzającego, bo wychodzi na to, że zupełnie nie ich wina, przecież oni nie mogli się powstrzymać, bo mają geny :D Tahela, to serio nie tak działa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Ja właśnie tez czytałam w jakimś tam magazynie czy cóś a może oglądałam na jakimś tam discovery,ze jest tak jak napisałam, rozumiem o co ci chodzi i jak rozumiesz ten mechanizm tylko ,ze jakoś tak nie do końca jestem przekonana do tego, chociaż bym chyba wolała wierzyć bardziej w wolną wolę niż determinację genetyczną , to pewnie taka mieszanka.

Ja mam poglądy lewicowe a prawicowcy działają mi wyjątkowo na nerwy a znam paru i jak zaczynają swoje wywody to bym udusiła, szczególnie z wiara w boga , ale im łaskawie wybaczam, :bezradny::P to nie ich wina ze taki gen dostali.

Co do zdrady wiem, ale tez jestem w stanie jakoś to bardziej wybaczyć niż więź duchowa stworzoną z inną osobą, to by mnie bardziej zabolało jednak. Oczywiście ja to ja i inni są po prostu inni, uwielbiam takie gazetki Wiedza i życie albo Świat Nauki o i jeszcze Archeologia:D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×