Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć!:)


wiola249

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Wiola, mam 24 lata i jakieś pół godziny temu się zarejestrowałam, przez które to pół godziny zastanawiałam się czy to aby na pewno dobry pomysł wchodząc na to forum hmmm, aż mi coś w gardle "utknęło" z tego myślenia..ehh norma.. Nerwicę mam od..?chyba od zawsze, ale tak naprawdę została zdiagnozowana jak zaczęłam chodzić na terapię w październiku. Do tego doszła jeszcze depresja. W zasadzie to nerwica depresyjna w największym stopniu, potem neurastenia, hipohondryzm, te wszystkie psychosomatyczne dolegliwości (chociaż mi to sie wydaje, że to niemożliwe żebym nie była chora na jakąś poważną chorobę, że to wszystko psychika) lękowa ostatnio w wiekszym stopni niz na początku terapii, aaa dużo by wymieniać, już sama nawet tych nazw nie pamiętam... A w ostatnich testach wyszły jeszcze jakieś zaburzenia osobowości (jakby mało tego było...), ale jeszcze nie wiem jakie, bo jestem w trakcie testów, które tak nawiasem mówiąc chyba nie wyjdą jak wyjść powinny, bo po wybraniu jakihś odpowiedzi na pytania, nie umiałam uzasadnić dlaczego, ehh, ja chyba sama kompletnie nie wiem nic o sobie... Hmm to by może było na tyle, bo w zasadzie jeszcze pewna nie jestem czy będę coś "działać" na tym forum - obawiam się, że może mnie to jeszcze bardziej zdołować, albo zacznę się nakręcać czytając chociażby o różnych dolegliwościach, po czym nagle odnajdując je w sobie. Może do jutra to przemyślę ;)

Pozdrawiam i dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe powitanie:) Doszłam do tego, że to chyba jednak dobry pomysł, żeby tu zaglądać. Racja, chyba zawsze ktoś, kto boryka się z podobnymi problemami potrafi lepiej zrozumieć, poradzić, wesprzeć (a właśnie zrozumienia, w domu, mi brak). No i można też z innymi podzielić się swoimi doświadczeniami i jakoś pomóc, poczuć się przydatnym. Takie oto moje przemyślenia;) Obecnie też jestem dopiero na etapie uczenia się większego otwierania się przed innymi, tak że powolutku, powolutku...

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zarejestrowałam się tu niedawno i po przeczytaniu kilku wątków, po przełamaniu się i napisaniu czegoś od siebie wiem że to forum to dobre miejsce. Dobrze jest mieć wsparcie i czuć że Twoje problemy nie są tylko Twoje i że są też inni którzy muszą walczyć z każdym następnym dniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×