Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


mala90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłam się tutaj, bo zauważam, że nie mogę sobie poradzić sama z sobą i swoimi problemami oraz nie mam sie do kogo zwrócić o pomoc.. Jest mi źle, bardzo. Mam 20 lat, pomimo tego że innym wydaje się, że ze mną jest wszystko w porządku, wcale tak nie jest. 2 kierunki, praca- sprawiły, że jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Do tego jeszcze ciągłe pragnienie bycia perfekcjonistą- i tak od lat. Odkąd poszłam na studia do innego miasta czuję się okrutnie samotna- na moich kierunkach ludzie nie są i chcą nawiązywać bliższych przyjaźni- nie są pozytywnie nastawieni i ja - szczerze powiedziawszy nie mam ochoty na bliższe kontakty- niewiele mnie z nimi łączy. Zostałam zupełnie sama.. Nie należę do osób, które przejmują inicjatywę, nie lubię się narzucać z racji obawy odrzucenia a poza tym- zwyczajnie nie mam siły do kogo się odezwać, postarać o to, by mieć przyjaciela/ przyjaciółkę. O chłopaku- nie wspomnę, byłam wychowywana w przeświadczeniu, że mężczyźni są źli, ojciec nie stanowił dla mnie wzoru. Do tego wszystkiego dochodzą kłopoty rodzinne- jest mi cholernie przykro, że wszyscy się nienawidzą. Boję się o siebie, swoją przyszłość, brak pracy po moich studiach, samotnością, egzystencją w podeszłym wieku samotnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×