Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, hahaha ja miałam mega polewke na ostatnim urlopie w pl, kupowałam fajki a babko do mnie o dowód, miesiac wczesniej skonczyłam chemie, wygladałam jak...uwaga...Zombie :D a ona do mnie ze tak młodo wygladam hehe

Petruszka, a Ty jakim stażem egzystencjalnym nam się pochwalisz??? ;).

 

-- 18 gru 2011, 05:21 --

 

Alienated, mmmm...uciekaj!! mam sentyment do 38 latków, byków w dodatku :D

W tej chwili mogę Ci jedynie napisać, że już za późno ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ja nie powiem, wstydze sie, zatrzymałam sie na 22 :D ostatnio miałam urodziny i w pracy kupili mi tort z 22 swieczkami hehe

ale jestem młodsza od was na szczescie :D

strasznie nie chce byc stara, boje sie tego, to moja najwieksza fobia

ale umre młodo, wiem to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, to ja uciekam :105: hehe

ale zobaczcie co własnie znalazłam, jak byłam mała uwielbiałam ten program ze wzg na muzyke wrzuce tu link, sorki

 

-- 18 gru 2011, 05:28 --

 

tahela, no tutaj to jest norma..szczególnie jak idziesz out bo wiesz te 16stki tak sobie robia mordy ze nie wiadomo czy to małolata czy juz strasza pani :D

 

-- 18 gru 2011, 05:29 --

 

boszz..godz temu miałam isc spac, wygoncie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ja nie powiem, wstydze sie, zatrzymałam sie na 22 :D ostatnio miałam urodziny i w pracy kupili mi tort z 22 swieczkami hehe

ale jestem młodsza od was na szczescie :D

strasznie nie chce byc stara, boje sie tego, to moja najwieksza fobia

ale umre młodo, wiem to :D

Petruszka, nie pisz tak... Mogę jedynie zgadywać co masz na myśli, a to z pewnością nie pora na takie dyskusje...

W kwestii starości natomiast, każdy postrzega to zapewne w nieco odmienny sposób. Innymi słowy, punkt widzenia... itd... Osobiście miałem okazję poznać kilka kobiet sporo całkiem niekiedy ode mnie starszych i... całkiem fajnie się z nimi dogadywałem/dogaduję ;).

 

-- 18 gru 2011, 05:33 --

 

Alienated, to ja uciekam :105: hehe

ale zobaczcie co własnie znalazłam, jak byłam mała uwielbiałam ten program ze wzg na muzyke wrzuce tu link, sorki

 

-- 18 gru 2011, 05:28 --

 

tahela, no tutaj to jest norma..szczególnie jak idziesz out bo wiesz te 16stki tak sobie robia mordy ze nie wiadomo czy to małolata czy juz strasza pani :D

 

-- 18 gru 2011, 05:29 --

 

boszz..godz temu miałam isc spac, wygoncie mnie

Ja Cię zaraz wygonię zmieniając znów swój avatar na ten, który... tak Ci się podobał ;). Jeżeli musisz spać, to już zmykaj ;). Miło się gawędziło. W końcu! ;). Jak będzie jeszcze okazja, chętnie pogadam... ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

bo starośc przygniata,ale moze jak my dojdziemy do 80,90 plus, minus to starosc nie bedzie juz tak bolesna i bedzie sie fikac fikołki,

Agniezka Osiecka postarzała zawsze śmieć jak smierć mozna sie pogodzić tylko ta starosc przeraza, ale moja mam ma 61 i fika , lata tak,ze masakra ze ja jej zadroszczę a ostattnio ktoś jej dał 47 lat to sie cieszyła ze hoho, a jeszcze brała sobie lekcje niemieckiego i młody chłopak ja uczył i mowi do niej jutro mam uroczystosc w rodzinie, tak aciocia wychodzi za maz ma 62 lata, i moja mam to ja mam jeszcze szansę a on sie na nia popatrzył i mowi, ale to jest naprawde starsza pani juz a nie jak pani, moja mam sie popatrzyła i sie śmiac zaczeła ,ale nie powiedziała ile ma lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, wiesz..moja mama ma lat 65 a ja mam jeszcze brata ktory ma...uwaga!!...17 :D to sie nazywa czad :DAlienated, he juz sie nie boje bo juz mineła moja straszna godzina, ide jeszcze na fajka zanim powiem ze ide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

Pearl Jam jest lepszy zawsze wolałam od Nirwany

Jeżeli chodzi o Pearl Jam, ten utwór/teledysk (jego przekaz), od początku wydawały mi się bardzo... hmmm... znajome...

[videoyoutube=MS91knuzoOA&ob=av2e][/videoyoutube]

 

-- 18 gru 2011, 05:39 --

 

petruszka30,

bo starośc przygniata,ale moze jak my dojdziemy do 80,90 plus, minus to starosc nie bedzie juz tak bolesna i bedzie sie fikac fikołki,

Agniezka Osiecka postarzała zawsze śmieć jak smierć mozna sie pogodzić tylko ta starosc przeraza, ale moja mam ma 61 i fika , lata tak,ze masakra ze ja jej zadroszczę a ostattnio ktoś jej dał 47 lat to sie cieszyła ze hoho, a jeszcze brała sobie lekcje niemieckiego i młody chłopak ja uczył i mowi do niej jutro mam uroczystosc w rodzinie, tak aciocia wychodzi za maz ma 62 lata, i moja mam to ja mam jeszcze szansę a on sie na nia popatrzył i mowi, ale to jest naprawde starsza pani juz a nie jak pani, moja mam sie popatrzyła i sie śmiac zaczeła ,ale nie powiedziała ile ma lat

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Jeremy jest fajny słucham wyłaczyłam radio a teledysk wymowny bardzo a ja byłam ma Michaelu Jacksonie bo tez go lubię i pospotykałam tam wtedy tylu znajomych , o których bym w zyciu nie powiedziała,że moge ich tm spotkac, słucham Pear Jemu i wyłączylam na chwilę radio z muzyką folkową polską tez lubie, ja mam bardzo rozrzuta duzego jeśli idzie o muzykę, dzieki za linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie liceum a technikum! :D najlepsze mozgi sa w technikum hihi :D ale wiesz, ma 17 lat i ani nie pali, nie pije, bladego pojecia o dragach (słusznie) nie wiem jak on sie uchował..ja w jego wieku..ojj :zonk:

 

-- 18 gru 2011, 05:49 --

 

uroczyscie ogłaszam ze zamierzam zasnac (sprobowac), budzic mnie o 8.45 :D

dobranoc kochani :D dzieki za miły wieczór :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Jeremy jest fajny słucham wyłaczyłam radio a teledysk wymowny bardzo a ja byłam ma Michaelu Jacksonie bo tez go lubię i pospotykałam tam wtedy tylu znajomych , o których bym w zyciu nie powiedziała,że moge ich tm spotkac, słucham Pear Jemu i wyłączylam na chwilę radio z muzyką folkową polską tez lubie, ja mam bardzo rozrzuta duzego jeśli idzie o muzykę, dzieki za linka

Tahela, też potrafię słuchać różnych kompletnie rzeczy. Od skrajnie ekstremalnych wyziewów po zwykły pop. Mam już głęboko w d.... co robić wypada, a czego nie ;).

tahela, nie liceum a technikum! :D najlepsze mozgi sa w technikum hihi :D ale wiesz, ma 17 lat i ani nie pali, nie pije, bladego pojecia o dragach (słusznie) nie wiem jak on sie uchował..ja w jego wieku..ojj :zonk:

Nie Ty jedyna... ;).

Dobranoc! ;)

Wracam do mojego Skitsystem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

moze tylko wy mylicie ze on taki grzeczniuni bo no własnie ja moge powtórzyć ja w jego wieku nie paliłam :P

jest juz 6 rano supr się rozmawia z wami ,le ja też chyba ogłosże ze idę próbowac zasnąć

to dobranoc, daj znac jak sie dobudziąłśo tej ranszej godzinie

Alienated,

chodx tez sie połozyć bo juz 6 rano paptki, jak cos to na PW pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

moze tylko wy mylicie ze on taki grzeczniuni bo no własnie ja moge powtórzyć ja w jego wieku nie paliłam :P

jest juz 6 rano supr się rozmawia z wami ,le ja też chyba ogłosże ze idę próbowac zasnąć

to dobranoc, daj znac jak sie dobudziąłśo tej ranszej godzinie

Alienated,

chodx tez sie połozyć bo juz 6 rano paptki, jak cos to na PW pisz ;)

W końcu była chwila, by sobie w miarę spokojnie porozmawiać. Szkoda tylko, że jeszcze kilku innych osób zabrakło, ale... może w przyszły weekend...

Ooops! To już jakby nie patrzeć święta będą. W każdym razie, nie mam żadnych planów w związku z tym... ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

oj wiola jakby Cie ktos olał to było by to bardzo niekutluralne z jego strony, nie sądzę bo leje sie wode z wiadra :D

Laima,

Kasia co sie dzieje z Tobą, kotuś?

 

-- 18 gru 2011, 23:48 --

 

Laima, Kasiu , ze mną też raczej kiepsko :roll:

Mówcie mi tak dalej, bo ja wolę dzisiaj juz przemilczeć i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×