Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja afektywna dwubiegunowa i nerwica natręctw


anka1991

Rekomendowane odpowiedzi

Mam depresje afektywną dwubiegunową i do tego nerwice natręctw. Zaczęło się to 4 lata temu jak "zakochałam się" w kimś tej samej płci. Wcześniej byłam zakochana w kimś przeciwnej płci, więc to mnie strasznie dręczyło, próbowałam to w sobie tłumić że to nie prawda i w ogóle widząc tę osobę czułam się strasznie tak jakby te motyle w brzuchu były no nie wiem zgniłe. Miałam długi okres, że mi to przeszło. Teraz w sumie czasem mogę się na czymś skupić a czasem nie. Ale uczyć się nie da rady, bardzo trudno. Teraz znów to samo, może nie ciągle myślę ale bardzo często do tego dochodzi depresja kompletny brak uczuć, więc już jak widzę tą osobę to nic mi się nie dzieje, nie jestem od niej uzależniona jak kiedyś. No ale nie wiem co robić bo to znowu wróciło i w ogóle beznadziejne samopoczucie z powodu depresji. Poradźcie co robić. Do lekarza chodzę mam teraz nowe leki przeciwdepresyjne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka1991, witaj na forum. Większość antydepresantów wymaga jakiegoś czasu zanim zaczną działać. Początkowo możesz czuć się po nich gorzej, ale po 3 tygodniach powinnaś poczuć znaczną poprawę. Jeśli tak się nie stanie to trzeba skonsultować się z lekarzem. Czy 1991 to rok Twojego urodzenia? Jeśli tak, to trzeba porozmawiać z lekarzem o innych sposobach leczenia niż farmakologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×