Skocz do zawartości
Nerwica.com

moj chlopak ma depresje i mnie odtraca


Gość sas

Rekomendowane odpowiedzi

witam was wszystkich. zalogowalam sie na tym forum,bo potrzebuje rady i moze motywacji na kolejne dni.

moj chlopak prawdopodobnie ma depresje badz zalamanie okresowe. jego rodzice sie rozwodza, jeden z rodzicow go odrzuca oraz problemy zdrowotne. juz wczesniej przezywal sytuacje rodzinna, ale nie mowil tego wprost. ostatnio wszystko to go przeroslo. stal sie apatyczny,zmeczony,nie pamieta co robil dzien wczesniej...byl juz u psychologa i ma zamiar chodzic. od pewnego czasu miedzy nami tez jest zle,bylo troche klotni i oddalalismy sie przez nie od siebie. moze to tez powod jego odsuniecia? rozmiawialam z nim i nie umial mi okreslic co czuje i mysli, jakie ma plany. powiedzial tylko, ze wie ze jestem dla niego wazna osoba w zyciu, ale na ten moment nic nie czuje do nikogo. potrzebowal czasu przez tydzien nie odzywalismy sie do siebie potem juz nie moglam tak dluzej spotkalam sie z nim i dalej nic nie wiedzial. niby sie pogodzilismy wtedy, ale nadal czuje, ze mnie odrzuca. powiedzialam mu ze zawsze moze na mnie liczyc itd. musze pisac do niego pierwsza, gdybym przestala sie odzywac on na pewno by sie do mnie tez nie odezwal... to dla mnie ciezkie bo czasem rozumiem to wszystko i chce byc cierpliwa a czasem wydaje mi sie ze moze on juz mnie nie kocha i nie pokocha nawet jesli upora sie z problemem. chce mu pomoc, ale nie chce sie narzucac bo boje sie ze zle to dobierze i odsunie sie jeszcze bardziej. staram sie zajmowac soba, ale to bardzo trudne teraz. kiedys bylo miedzy nami dobrze, a teraz czuje mu sie niepotrzebna... nie wiem dlaczego jeszcze nie zerwal ze mna, nie wiem co robic i jak wobec niego sie zachowywac w tej sytuacji...tez teraz ironizuje z kobiet ze wzgledu na swoj zly kontakt z matka i odrzucenie przez nia. nie wiem czy moze ja tez juz dla niego stracilam wartosc przez to wszystko...co robic ? czy to wszystko jest powodem jego stanu i moze kiedys minac czy on juz mnie nie pokocha nigdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sas, najlepiej przeprowadzcie rozmowe, czy chcecie byc razem czy nie, jak widzicie dalej swoj zwiazek, co on bedzie z tym robil, ze ma takie problemy (ma zamiar chodzic do psychologa a to juz plus). Wyjasnijcie sobie kwestie milosci, czy cos czujecie do siebie itd, jak moze byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×