Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny "dreszcz", który paraliżuje i pustka w głowie w stres


DarkLilith

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam dziwny problem... zdarza się to niezwykle rzadko ale nie wiem co to jest i czy to cos poważnego czy nie jak byłam u lekarza, powiedział, że nie należy się tym przejmować, ale trochę to dziwne w stresie albo z rana jak jeszcze sie dobrze nie rozciągne, łapie mnie cos w stylu dreszczu, i na kilka sekund paralizuje, np jak niosę herbatę to taki dreszcz mnie może złapac i mam schizę i już boję się cokolwiek nosić jak kilka razy mi już cos przez to wypadło z rąk, wcześniej nie miałam takich problemów, albo gdy coś mówię to na kilka sekund zapominam w ogólę o czym mowie co się dzieje i zatrzymuje sie kazdy patrzy na mnie a ja na to ze "ach coś mnie tutaj boli" (a po prostu nie wiem jak inaczej zareagować ze tak nagle ,mnie cos drgnęło) i wtedy a no tak. i zaczynam znow mowic dalej ale no mowię to jest niezwykle rzadko ale się zdaża i lekko ogranicza mnie z niektórych 'aktywnosci zyciowych' i jest po prostu uciązliwe, bo nie wiem jak to odbierają inni i czy w ogóle zauważają.

 

druga sprawa to to, że jak z kims rozmawiam, to w pewnym momencie się"zawieszam" nie wiem o czym on mowi, a potem nagle'powracam" i wtedy cos mowi smiesznego a ja nie wiem nawet o co chodzi tom też trochę uciążliwe... albo boję się też niektórych ludzi, jak ktos coś do mnie krzyknie powie w niemiły sposób ja od razu zamykam si ę w sobie, przygnębiona, nie umiem szybko pomysleć nad tym co mu odpowiedzieć i są po prostu takie sytuacje stresowe gdy mam pustkę w głowie, co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być duży stres i stąd kłopoty z koncentracją. Co do tych zawieszeń, ja bym proponowała poproszenie u lekarza prowadzącego o skierowanie na EEG głowy. Takie zawieszanie się chwilowe może być objawem lekkiej postaci padaczki ogniskowej, którą należy wykluczyć. Moja córka też tak miała, zapatrzenie się, zamyślenie, mimowolne ruchy twarzy, poza tym żadnych innych oznak. Teraz jest już na tabletkach i czekamy na tomografię mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×