Skocz do zawartości
Nerwica.com

NERWICA CZY NIE? POMÓŻCIE


wyplosz19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jestem tu nowy i chciałbym sie dowiedzieć co mi może byc.. Moje objawy trwają około roku. I czasem mam juz dość. Ból głowy w różnych miejscach, ostatnio ból w okolicy czoła, często robi mi sie bardzo gorąco na twarzy i az cały czerwony jestem, ból brzucha, kręci mi sie w głowie, czasem zle widzenie. CO mi może byc? robiłem badanie krwi ok, okulista ok, gastroskopia ok, usg jamy brzusznej ok, echo serca ok, ekg 3 razy ok, neurolog tez twierdzi ze wszystko wporządku... juz nie wiem co robic?. co to moze byc?z dnia na dzien tylko gorzej. moze jakies inne badanie powiniennem zrobic?:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyplosz19, umów się na wizytę u psychiatry.

tutaj nie diagnozujemy nikogo.

jeśli wiesz, że to żadno z powyższych, które wymieniłeś.. to masz świadomość, że to MOŻE być nerwica.

ale ja Ci nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badania wyszły cacy - znaczy to nie żadna poważna choroba. Aż dziw, ze żadne lekarz nie zasugerował psychiatry....

No nic, ja też tak jak paradoksy, radzę znaleźć dobrego psychiatrę i się do niego zgłosić - no i poszukać też jakiegoś terapeuty od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"_asia_" wiec jest to tak: w domu jest raczej dobrze, najgorsze sytuacje to jest podróz do pracy autem, do pracy mam 100 km dzienie w jedną strone i tak rano za kierownica i to boli tam boli, nagłe zle widzenie. w pracy jest już w miare ok i popołudniu robie sie cały czerwony gorąco mi w twarz głowa boli, ogólna słabość. Wiec nie wiem co mi tak naprawde moze byc, pozdrawim... jakoś trzeba sie męczyć dalej:(

 

-- 26 mar 2011, 14:21 --

 

"_asia_" wiec jest to tak: w domu jest raczej dobrze, najgorsze sytuacje to jest podróz do pracy autem, do pracy mam 100 km dzienie w jedną strone i tak rano za kierownica i to boli tam boli, nagłe zle widzenie. w pracy jest już w miare ok i popołudniu robie sie cały czerwony gorąco mi w twarz głowa boli, ogólna słabość. Wiec nie wiem co mi tak naprawde moze byc, pozdrawim... jakoś trzeba sie męczyć dalej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×