Skocz do zawartości
Nerwica.com

Partner zamknięty w sobie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Pierwszy raz jestem na takim forum, pierwszy raz nie wiem o mam zrobić. Mój chłopak da jakiegoś miesiąca jest bardzo zamknięty w sobie, chodzimy razem już prawie i nigdy taki nie był. Nie zdarzyło się ostatnio nic szczególnego, co mogłoby zmienić jego życie. Na wszelkie pytania odpowiada mi jednym słowem typu: nic, dobrze, ok, nie wiem, nie, tak. Tylko czasami otwiera się wieczorem jak jesteśmy w łóżku, przez cały dzień nie.

Bardzo chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak. Jak pomóc takiemu człowiekowi, jak z nim rozmawiać. Jak go otworzyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt raczej Ci nie powie tego co go boli oprucz niego samego.

Musisz jakoś do niego dotrzeć bo moze chodzic przecież dosłownie o wszystko ... może popadł w jakiś konflikt, może stresowac sie z powodu pracy/szkoły , może ma depresje jesienno-zimową (dośc częsta w tym okresie przypadłość nawet całkowicie zdrowych psychicznie osób), ale mógł sie równie dobrze ...np zakochać w innej(czego Ci oczywiscie nie życze). Nie mamy szans na przepowiednie po tak małej ilości informacji.

Może podrzuc nam jeszcze jakieś wskazówki.... jakies inne objawy. Może sie uda coś wyprorokować ale najprosciej i najpewniej będzie chyba jednak go przyprzeć do muru. Spróbuj go podejśc wieczorem jak się otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×