Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

maniaa123, zbliżam sie nieuchronnie do 30 i nie pamiętam co robiłem przez ostatnie lata. Prawie cały okres od 20 do 30 roku życia pozwoliłem zabrać chorobie... Własnym słabościom. Już w wieku 20 lat czułem się staro. Dzisiaj czuje sie tak, jakbym był u kresu życia. Dziadek :(

no weź nie gadaj

 

młody facet z CIebie!!

to ja kurcze mogę o sobie powiedzieć, że "stara ze mnie dupa"

ale nie chcę

 

facet z wiekiem przystojnieje

kobieta - przeciwnie

taka nieuchronna prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak patrzę na swoje blizny, to nie mogę uwierzyć że sama to zrobiłam. Chociaż znikają, CHYBA.

 

No to powiedziałam na grupie o myślach. Mówiłam że mnie niszczą, i że ciągle są, że nie mogę się ich pozbyć. Że wiem, że któregoś dnia mnie zniszczą, i wiem że codziennie mam możliwość to zrobić. Nie patrzyłam na ich twarze, nie chciałam. Mówiłam ze spuszczoną głową, zaczęły mi lecieć łzy. Po grupie chciałam wejść do łazienki, ale koleżanka się przede mną wepchnęła. Stałam, opierając głowę o ścianę, płacząc, ale wtedy już miałam świadomość że wszyscy wiedzą. I że nie pozwolą mi tego zrobić.

Na przystanku jakaś obca kobieta usłyszałam rozmowę moją i koleżanki o moim obecnym stanie, i powiedziała "Idz na terapie, bierz leki a Ci się polepszy" Jak by to kurwa było takie proste!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry a na blizny jest rada

jest taka maść

contratubex

 

kiedyś się najebałam jak świnia, a jacyś debile położyli mnie na piętrowym łóżku - na piętrze

łóżko było na "siłowni"

 

nie wiem co się działo, ale ocknęłam się leżąc w kałuży krwi

okazało się że spadłam z łóżka i rozcięłam sobie o sprzęt metalowy łuk brwiowy

oczywiscie wszyscy byli najebani i nikt na szycie ze mną nie pojechał

 

miałam bliznę że ja pier.....

po kilku miesiącach używania tej maści, dziś prawie nie ma śladu na twarzy

no, jak kto się będzie przyglądał, będzie wiedział gdzie i czego szukać to wiadomo..

ale ta maść jest na prawdę świetna!

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry, myślę, że ja skończę tak samo... Zbliżam się do 20, czuję się jak stara babcia i wydaje mi się, że kolejne 10 lat też tak spędzę.

 

 

maniaa123

teraz to mnie załamaliście

 

nie gadam z wami

 

 

 

jesteście okropni!!

nie widzicie, że życie przed wami??

kuźwa ja pie... no teraz to doła złapałam..

 

 

dobra... ide po wino i fajki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anwet, mam ochotę też sie najebać :) Ale nie ma za co ani z kim. Nie lubię pić sama.

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry, głowa do góry. Weź kolegów, idź na imprezę i znajdź jakąś fajną dziewczynę.

 

Może seksu Ci brakuje? I jak to kiedyś powiedziała moja babcia, wali Ci na dekiel, bo "sperma na mózg Ci uciska" ?haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowa mi pęka jak nie wiem co, aż mi się niedobrze robi, a jeszcze od pewnego czasu źle się czuję strasznie źle i poczytałam dzisiaj, o lekach, które biorę i okazało się, że przynajmniej po jednym z tych leków występują u mnie objawy niepożądane ehh, szkoda gadać ..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostał mi się ino sznur :(

 

Nie mów tak! :bezradny:

 

 

Panno Modliszko, zwykle kobiety mnie nie lubią. Ale nie dbam o to. I tak już jestem za stary na jakikolwiek związek. Pragnę już tylko energii, siły, mocy. Kopa, który pozwoli mi dokuśtykać do nieuchronnego końca.

 

Przepraszam za to co teraz powiem, ale gadasz straszne bzdury .. :nono:

I Pamiętaj, że na miłość nigdy nie jest za późno, piszesz, że kobiety Cię nie lubią, a może jest tak dlatego, że nie pokazujesz im jaki naprawdę jesteś, albo pokazujesz im jaki jesteś, ale na niby ..

Tak czy owak nigdy nie jest za późno na miłość i wierzę, że znajdziesz jeszcze sobie kobietę, którą naprawdę pokochasz i która pokocha także Ciebie nie za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, tego Ci życzę z całego serca

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panno Modliszko, zwykle kobiety mnie nie lubią. Ale nie dbam o to. I tak już jestem za stary na jakikolwiek związek. Pragnę już tylko energii, siły, mocy. Kopa, który pozwoli mi dokuśtykać do nieuchronnego końca.

 

co Ty ku**** pie*dolisz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty ku**** pie*dolisz??

Poczułem się tak, jakbym rozmawiał z moim starym psychiatrą :roll:

widać nie był głupi..

 

nie no, nie mogę dzisiaj wchodzić na to forum chyba, bo źle się to skończy..

 

niemądry

kuźwa wszyscy Cie lubimy, fajny z Ciebie koleś, ale nie mogę dziś przłeknąć tego, co napisałeś :/

 

 

za to dochodzę do wniosku, że TY mnie nie lubisz i robisz wszystko, żeby mnie zdołować :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ola55, będąc nastolatkiem miałem kryzys wieku średniego. Zrobiłem bilans swojego życia i wyszedł bardzo niekorzystnie. Mając 20 lat zrobiłem taki bilans po raz kolejny. Wyszedł jeszcze gorzej. Już nie robię bilansu. Starzy ludzie czekają tylko na wieczny sen. Dzięki za słowa otuchy, ale jestem tak wypalony że odrzucę każdą kobietę, która spróbuje się do mnie zbliżyć. Po to, by jej nie ranić.

Potrzebuję energii...

 

Jezu... coś faceci na tym naszym forum monotematyczni..

Niemądry, pogadaj sobie z Brokenwingiem - jeśli tylko będzie mieli ochotę - myślę, że się dogadacie :roll: ba... jestem pewna, że tak.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ola55, będąc nastolatkiem miałem kryzys wieku średniego. Zrobiłem bilans swojego życia i wyszedł bardzo niekorzystnie. Mając 20 lat zrobiłem taki bilans po raz kolejny. Wyszedł jeszcze gorzej. Już nie robię bilansu. Starzy ludzie czekają tylko na wieczny sen. Dzięki za słowa otuchy, ale jestem tak wypalony że odrzucę każdą kobietę, która spróbuje się do mnie zbliżyć. Po to, by jej nie ranić.

Potrzebuję energii...

 

Rozumiem Cię .. Ale nie możesz mówić, że teraz to już nic Ci nie pozostało bo tak nie jest, rozumiem, że źle się czujesz, że jest Ci bardzo źle, ale wiedź, że może być lepiej .. naprawdę może, chociażby dlatego, że że nie może być cały czas źle

 

A z tym, że starzy ludzie czekają tylko na wieczny sen to nie jest tak, gdyby tak było starsi ludzie nie robiliby już nic, czekaliby tylko aż przyjdzie śmierć, a nie jest tak, cieszą się życiem, cieszą się każdą chwilą i Ty powinieneś robić to samo ..

 

Gdybym mogła Ci w jakikolwiek sposób pomóc to pisz

 

Jezu... coś faceci na tym naszym forum monotematyczni..

Wiem, że jestem nudny. Ale już nie chciałem o tym pisać, żeby nie użalać się nad sobą aż zanadto.

 

Nie jesteś nudny, a jeżeli użalanie choć troszkę Ci pomoże, jeżeli choć odrobinkę Ci ulży to użalaj się a my Cię wysłuchamy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój FACET ZNÓW NAJEBANY W 3 DUPY!!!!!

NIENAWIDZĘ GO!! :why::why::why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Buuuuuuuuuuuuuu :why:

A pojęczę sobie. Anonimowo. Wolno mi! Buuuuuuuuuu :cry:

Stary, stary, stary, stary, stary. Sta-ry-dzia-dek :why:

 

WEŹ KUR*A NIE PIERD*L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNÓW mnie olał :why::why::why::why::why::why:

 

ZNÓW wolał alkohol ode mnie :why::why::why:

 

o BOŻE jaka jestem NIESZCZĘŚLIWA :why::why::why:

 

[Dodane po edycji:]

 

anwet, masz faceta? :mrgreen:

a mój brokenwing, to niby co?

 

 

chociaż teraz to zwątpiłam...

nienawidzę GO jak przedkłada alkohol ponad mnie :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Muszę się wyżalić.

Nie jest ok.

Jest marnie.

I znowu obudzilam sie w tym cholernym kuble na śmieci :why:

 

 

hmm.. czemu kuble?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anwet, mieszkacie razem????ło matko,co sie porobilo,jeszcze mi powiedz,że slub już byl i jestes w 9 m-cu ciazy? :D

 

 

 

nie Haniu..

nic z tych rzeczy

 

:why:

 

[Dodane po edycji:]

 

kocham i tęsknię

chociaż to takie niemęskie

rozumiem współczuję

chociaż się czuję niezręcznie

na zmianę ufam i wątpię

chociaż to takie nierozsądne

a łzy to ja ci powiem

ja ich nie wylewam za kołnierz

powiedz mi powiedz swoje lęki i fobie

i wiecznie się wzruszam i mięknę

chociaż to takie dziewczęce

a ty śmiejesz się ze mnie

a ja usycham i więdnę

powiedz mi powiedz swoje lęki i fobie

http://niu.nia.wrzuta.pl/audio/a1HvZdZV6UZ/happysad_-_leki_i_fobie

 

 

chce mi sie wyć :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×