Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest NERWICA?


kwiatek4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam 14 lat i wszystkie moje objway zgadzają się z tymi które charakteryzują nerwicę. Tak w skórcie to ogólnie w domu problemów nie mam, uczę sie dobrze, a nawet bardzo dobrze. Moje objway są następujące: mam tiki nerwowe, bół pleców i karku, ból głowy (taki jakby ucisk) ,pocenie się dłoni, bóle i skurcze żoładka, uczucie takiego jakby pieczenia w przełyku, raz miałam utratę świadomości, wszystkiego się boję a szczególnie blizysz kontaków z osobami starszymi ode mnie (tzn. rozmow) ,serce szybko mi kołata ,czasem nierównomiernie, czasem mam wrażenie jakbym odpływała...,obgryzam paznokcie, czasem odczuwam ucisk w mostku, jestem straszliwie nerwowa i nawet mała rzecz wyprowadza mnie z równowagi. Odrazu mówie ze wizyta u lekarza odpada ,poniewaz mam niemiłe wspomnienia ( byłam w neurologa z powodu bółow głowy i utracenia świadomosci) lekarka była wyjątkowa niemiła i po drugie jak juz wspomniałam raczej unikam rozmów z innymi ludźmi ,strsznie się wtedy stresuje,pocą mi sie dłonie i boli brzuch. czasem kiedy jestem zdenerowana z całej siły uderzam się ręką w głowe...(masochistką nie jestem) czuję wtedy taką jakby ulgę .Oczywscie potem boli mnie czaszka... Dodam ,że uprawiam sport i to juz kilka lat,regularnie i na poważnie więc trochę stresów równiez stąd pochodzi. A i jeszcze cierpię troche na bezsennosc, jestem bardzo zmęczona kładę sie do łożka np.o 22 i zasypiam czasem o pólnocy...

Wydaje mi się ,ze to wszystko co w tej sprawie jest istotne.jakby mi sie cos przypomniała to dopisże. PROSZE O POMOC :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Aha, Chcę jeszcze dodac ,zę strasznie się pocę. Całe ciało i czasem drętwieje mi ręka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×