Skocz do zawartości
Nerwica.com

dzien dobry wszystkim


nely

Rekomendowane odpowiedzi

pisze tylko po to zeby miec moze z kims kontakt o roku wszyscy sie ode mnie odwrocili i nie mam sie z kim porozmiawiac tak naprawde juz nie mam nikogo tylko zostala zgubna łuna po wszyskich tylko dlaczego. Mam 21 lat i ciagle jestem sama dlaczege tak musi byc dlaczego wszyscy mnie tak bardzo nie nawidza rodzice o wszystko co zle mnie obwiniaja niby mam chlopaka ale on traktuje mnie tylko jako portmonetke i osobe ktora mu gotuje i sprzata nie ma go caly czas w domu zawsze jest gdzies ze znajomymi i nigdy nie jestem mile widziana nigdzie on poprostu mnie nie nawidzi tylko po co calyczas tu jeszcze jestem. prosze mi powiedziec dlaczego tak jest ja chce byc tylko troszke doceniona i zauwarzona chciala bym zeby ktos mi bliski powiedzial od czasu do czasu cos milego. a tak naprawde nie jestem tu wcale potzrebna na tym swiecie i tylko jedna mysl mnie przesladuje dlaczego sie wogole urodzilam czy tylko po to zeby cierpiec czy jest mi ktos w stanie powiedziec dlaczego tak jest???

 

[Dodane po edycji:]

 

prosze mi powiedziec czy to wszysto moze byc zwiazane z tym ze cos jest nie tak z moja glowa ja juz poprostu nie chce byc na tym swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty aby, Nely, nie demonizujesz? Masz po prostu nedznego faceta, i rodziców, którzy nie są idealni. To takie straszne?

Przepraszam, wiem, że to brzmi jak policzek, ale na podstawie tego, co napisałaś to ja tak to widzę...

Zmień faceta, a rodzice, cóż, jesteś dorosła, jeśli znajdziesz cel, coś, czemu się poświęcisz, nieważne, czy będzie to praca, hobby czy nowy, ale godny partner, w każdym razie oni zejdą na dalszy plan...

Inna rzecz, że zawsze łatwiej radzić, niż dobre rady wdrażać we własnym życiu...

W każdym razie, powodzenia!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×