Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziendoberek Wszystkim!


julettte

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D . jak widać jestem nowa. zapisałam się bo niedawno temu miałam straszną depresję i chyba doszła do tego mała nerwica....ale jest od kilku tygodni lepiej:). mam 31 lat, jestem w trakcie Wielkiego Kryzysu Małżeńskiego:///, jestem matką dwóch szkrabów w wieku 4 i 6 lat, pracuję zawodowo jako... można powiedzieć urzędnik, zaczełam realizowac swoje zainteresowania tj. rajdy 4x4 i walczę w każdym dniu o to by znów nie popaść w strasznego doła , którego miałam jeszcze niedawno temu.

Brałam leki przez kilka miesięcy przeciwdepresyjne i uspokajające, które najpierw mi pomagały a potem niestety zaszkodziły:(...teraz nie biorę nic i żyję trochę z dnia na dzień , starając się dobrze wykonywac swoją pracę i wierząc, że wszystko się musi ułożyć i już! jednym słowem : wyluzowałam... trudno, że mam problemy finansowe, trudno, że mąz mnie gnębi psychicznie, trudno, że .... itd. itd. cieszę się , że mam zdrowe dzieci i większośc czasu im poświęcam bo to one wywołują u mnie obecnie uśmiech na twarzy.

to w małym skrócie. pozdrowionka dla Was, życzę miłego weekendu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno, że mąz mnie gnębi psychicznie

 

Nie, tutaj nie może być 'trudno'.

Z tym dobrze byłoby gdybyś coś zrobiła.

 

Miło, że do nas wpadłaś i powiew nadziei wpuściłaś na forum :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dobrze, że zaczęłaś sobie radzić, ja chciałabym być juz na takim etapie... tzn. widzieć, dobre strony mojego życia, zyć z dnia na dzień.

Podobno wszystko w życiu można przeżyć, trzeba tylko chcieć! A Ty już chcesz :)

Bądz dobra dla siebie, bo tylko Ty możesz o siebie zadbać

Pozdrawiam

Kasiuntek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×