Skocz do zawartości
Nerwica.com

cos nie tak? (chyba)


drakonis

Rekomendowane odpowiedzi

pisze tutaj bo sam nie wiem gdzie napisac. Jestem w kropce bo sam nie wiem co sie dzieje ze mna ostatnio.

Jak by sie zastanowic to moze byc depresja bo jestem wciaz jakis przygnebiony i mam czarne mysli.

Ale nie do tego zmierzam. Wczoraj przytrafilo mi sie cos dziwnego. Otoz wstalem rano zabralem sie za swoje obowmiazki. Porobilem czesc rzeczy ktore mialem do zrobienia i...

no wlasnie i....czarna dziura. nie mam pojecia co robilem kolejne 4h tak do godziny 15 nie wiem nic. Kumpel mi mowil ze byl u mnie i gadalismy ale bylem jakis dziwny. On to okreslil ze nieobecny jakby zahipnotyzowany i pierdzielilem mu ze mam dosc zycia. Ja z tego nic nie pamietam:( jak to mozliwe?

 

Ostatni raz mialem taka akcje jakies 3 lata temu to wiem. Ale to byla utrata swiadomosci na pare minut bo po chwili sie ocknolem w piwnicy z...no nie wazne bo sam nie wiem jak to sie stalo) w kazdym razie az takiej akcji to ja w zyciu nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, ciężko coś wysnuć więc radziłabym po prostu udać się do lekarza, który powinien zlecić wykonanie badania eeg.

takie nagłe zaniki świadomości mogą świadczyć o wszystkim i o niczym - np. mogą być skutkiem napięcia nerwowego.

pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jak to wyjasnic. rozumiem jeszcze taka dziure przerz chwile bo w sumie to u mnie normalne ze np wyjde z pokoju zeby sobie zrobic kawe czy tez np zeby cos zjesc a dojde do kibla czy tez do drugiego pokoju do okna i mysle po co poszedlem wogole.

albo ogladam cos w tv wlacza reklamy bo przerwa a ja sie zastanawiam co wogole ogladam bo nie pamietam. Czy tez rozmawiajac z kims nagle gubie kontekst i zupeklnie nie wiem o czym ta osoba "do mnie rozmawia" bo akurat o czyms tam pomyslalem(chyba) nawet nie wiem o czym

 

Moze i faktycznie jest to jakos na tle nerwowym tylko zebym ja wtedy numerow nie odwalal i to w dodatku nie za ciekawych dla mnei samego.

 

chociaz u mnie stany poteznych nerwow to sie objawiaja z lekka inaczej bo zaczyna mnie bolec masakrycznie serce lub brzuch ale to po czasie samo mija jak sie uspokoje wiec zawsze to w sumie bagatel;izuje bo jestem przyzwyczajony. t5ak mam od wielu lat

 

jeszcze dodam cos co moze w sumie nie miec znaczenia bo ja za bardzo nie zwracam tez na to uwagi. Mam problemy ze snem. W dzien nie zasne bo nie umiem w dzien spac a w nocy potrafie sie budzic po 10 razy. nie ma opcji zeby sie przynajmniej z 2-3 razy nie obudzil. Ale wydaje mi sie ze to nie ma wiekszego znaczenia jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bóle serca i brzucha to typowe nerwobóle, o zanikach świadomości i problemach z pamięcią mówi się rzadziej, ale to też kolejne z symptomów zaburzeń lękowych.

najpierw jednak wykluczyłabym problemy neurologiczne bądź urazy głowy. wybacz, że zapytam w ten sposób.. uderzyłeś się kiedyś w głowę? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys ale dawno. mialem wypadek samochodowy. albo rowery w sumie pod samym domem auto mnie trzeplo. wyladowalem 30m dalej na znaku.

wtedy jeszcze dzieciak bylem. Ale mialem wszytskie badania porobione wtedy itd i bylo wszytsko ok jedyne co bylo nie tak to 2 dziury w nodze i rechabilitacja prawie roczna bo chodzic nie moglem nzbytnio.

ale z glowa bylo wszystko ok ponoc, przynajmniej wedlug lekarzy

 

 

A nie sorka jeszcze pary razy mi sie zdarzylo ale czemu to sam nie wiem ale to juz tez pare lat temu mialem 3 akcje

1 padlem w aptece i walnolem na kafelki

2 raz wpadlem w kant lozka jak wstalem budzik wylaczyc i sobie rozwalilem oko

3 raz w kiblu mialem akcje znczy sie wyszedlem w nocy do klopa cos kolo 1 wrocilem jak spojzalem na zegarek bylo cos kolo 4 teraz tak dopiero pomyslalem ze to tez nie normalne

a rano mialem kosmicznego guza, wiec pewnie walnolem na kafelki tez ale nic takiego nie pamietam to tylko domniemanie skad mialem guza na bani. Jedno co mnie dziwilo ze tak dlugo mi zajelo przejscie tych paru metrow. godzine dokladna mniej wiecej znam z tego wzgledu ze zawsze jak sie tylko budze patrze na zegarek bo chce juz ranek zeby wstac bo ile mozna lezec przysypiac i sie budzic co pol h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, jednak. badań pewno nie miałeś powtórzonych? przy urazach głowy takie rzeczy często wychodzą po latach.

ja nie postawię diagnozy, ale sporo już ustaliliśmy. reszta należy do Ciebie i lekarza..

 

Twoja głowa sporo urazów już doświadczyła, myślę że tutaj jest pies pogrzebany

 

ee teraz czytam co dopisałeś, idziesz w nocy do kibla i wracasz po 3 godzinach z guzem? dobrze zrozumiałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tyle ze tego guza to ja sie kaplem ze mam rano dopiero.

bo nie pamietam nic doslownie. a to ze tak dlugo mi zeszlo to myslalem ze po prostu przysnelo mi sie na klopie z przemeczenia bo ja tak strasznie malo spie:(

wstajke codziennie 6 rano nie pozniej bo nie spie juz tak od 4. robie sie strasznie senny kolo 22 wiec sie klade ale jak zasne to nie minie pol h jak sie obudze i juz niby spiacy nie jestem pozniej to jest takie "dziadowanie" lilczenie na to ze zasne na dluzej ale i tak sie budze co chwila wiec ja sobei to wytlumaczylem w ten sposob wlasnie ze pewnie przysnolem skoro usiadlem na kiblu.

 

 

Swoja droga ja wiem ze mam banie poryta w sensie psychiki. Tej historii jednak nie opisze juz na zadnym forum nigdy i nigdzie... :why: tylko z jednego wzgledu. Opisalem to keidys na pewnym forum. Tam zostalem totalnie wysmianty ze opisalem swoje zycie co i jak dokladnie. Ludzie podsumowali to prowokacja sciema kiepskim filmem a potemn temat polecial calkiem z forum. wiec ta historie zostawiam juz jedynie dla siebie a wiem ze na pewno to co sie dzialo ma wplyw tez na to co dzieje sie obecnie. Moze wiekszy moze mniejszy nie wiem. Ja sie staram nie myslec o tym co bylo kiedys i jak to bylo ale nie zawsze sie da.

 

No w kazdym razie nie bede rozwijal tych mysli juz i wroce do tematu

 

dobrze zrozumialas

 

z tym okiem wtedy to ja tez w sumie nic nie zrobilem. wstalem wylaczylem budzik padlem i nie wiem co dalej ale po chwili sie ocknolem przyklejony do poduszki caly zakrwawiony

stare lozka sa niebezpieczne tyle powiem. te co maja te progi drewniane na bokach

 

jeszcze co moge dodac z takich dziwnych rzeczy:

jak wstaje to czesto mi sie robi totalnie bialo przed oczami momentalnie goraco mnie przechodzi po chwili to mija.

ale wszyscy mi mowia ze to od cisnienia jest. Zreszta sam nie wiem nie znam sie na tym

 

 

kurcze tak im dluzej sie zastanawiam nad tym co sie dzieje ze mna tym bardziej zdaje sobie sprawe z tego ze cos jest bardzo nie tak:( bo jak sie zastanawiam to mi dochodza inne jeszcze bajery

mam manie dotyczaca postow. jak cos pisze to pozniej czytam gdyz nieraz jak cos napisze to nie idzie zatrybic o co chodzi tak sie poplacze wszystko. i tak teraz czytajac to moge wrocic do oczy jeszcze.

Bo czesto tez zdarza sie ze zaczynam niewyraznie widziec wszystko sie rozmywa ale po chwili wraca do normy choc nieraz trwa to nawet i ze 2 dni ze tak mam ale pozniej sie normuje.

Takie cos tez mam od lat i w sumie nie zwracam na to uwagi jakos.

Moze sam sie boje isc do lekarza zeby sie nie dowiedziec ze jest mi cos powazne albo cos. nie wiem:(

 

Zreszta jakos mi jest juz to obojetne od paru miesiecy co sie bedzie ze mna dzialo, wiec moze i lepiej by bylo gdyby mi sie cos stalo i bym sie przekrecil

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym złym widzeniem tylko potwierdzasz moje podejrzenia, powtórzę:

idź do lekarza chłopie.. czy wolisz żyć w niewiedzy? osobiście wolałabym wiedzieć, cokolwiek miałoby to być.

tak jak pisałam wcześniej - może to być nic, ale za dużo tych symptomów żeby bagatelizować problem. co nie? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mozliwe. ja sam nie wiem czy chce wiedziec ze mi cos jest np.

Boje sie tego ze jak sie okaze ze jest mi cos powaznego to moge sie calkiem zalamac a i tak nie jest ze mna za dobrze bo mnie juz zupelnie nic nie cieszy.

 

z jednej strony strach przed tym ze faktycznie moze cos mi jest z drugiej strach przed potwierdzeniem tego.

 

bo z innej beczki moge dodac jeszcze ze np pojawily mis ie jakis czas temu tez dziwne syfki a skad i jak nie wiem bo nie mialem nigdy nic takiego i zadnych alergii czy problemow skornych w testach na alergeny nic mi nie wyszlo zadnych uczulen z tego co mialem robione a pojawilo mi sie cos na brzuchu dokladniej na wysokosci watroby no ale nic mozna to wydusic i na jakis czas jest spokoj.

z tego wyplynie taki bialy gesty plyn w dodatku smierdzacy. takie samo cos mam z 2 strony brzucha i ten sam schemat. Jakies 4 miesiace temu tez takie cos sie pojawilo pod pacha jednak to ponoc jest zapchany gruczol potowy, tak mi powiedzial dermatolog choc nie wydaje mi sie po bo czasie to sie powinno odetkac niby samo tymbardziej ze przestalem stosowac antyperspirant dostalem masc jakas a to nie znika a wrecz przeciwnie robi sie wieksze do momentu az nie peknie. peknie to wyplynie wlasnie to biale smierdzace potem krew, tu nie mam wplywu bo to peka samo sobie bo wiadomo jak to pod pacha, ruszy sie reka to sie zdarzy. ale w kazdym razie jak to peknie i powiedzmy ze sobie wyplynie wszytsko jeszcze wydusze z tego to co tam zostanie tak zeby leciala sama krew to w tym momencie robi sie cholernie twarde i w dotyku jest do odczucia jak zyla tyle ze twarda i gruba dlugosci moze z 5-6 cm bo przechodzi przez cala pache. dermatolog twierdzil jak wrocilem znow ze to niby wlasnie jest ten zapchany gruczol potowy ale mi sie nie wydaje zeby tak bylo. a to na brzuchu to wynik zapalenia mieszkow wlosowych czy jakos tak nie pamietam jak to sie nazywa.

 

Tak do konca wiec tez juz nie ufam lekarzom bo sami nie wiedza co czlowiekowi jest

 

i tu to raczej moja glowa wplywu tez na to nie ma bo jak niby? chociaz moze i ma. ja sie nie znam na tym. po prostu chcialem z kims o tym pogadac wszystkim bo mnie to dobija jeszcze bardziej

dobija mnei sam fakt ze moze mi cos byc powazniejszego a jak pomysle o tym ze pojde na tone badan i cos sie potwierdzi to sie jeszcze bardziej boje;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×