Skocz do zawartości
Nerwica.com

objawy nerwicy


Gość sazz68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bole glowy ktore moga utrzymywac sie przez caly dzien, jeśli zajmuje się pracą fizyczną, jestem w ruchu ból ustaje jednak jak usiąde bol sie pojawia. Może to byc wina kręgosłupa(nie jest on w najlepszej kondycji)? Chociaż mam nerwice dosc długo to te bóle pojawiły się nie dawno. Poza tym słaby wzrok(z nim jest w porządku tylko jak wstaje wypoczęty potem jest źle). Gdy lekko zacisnę szczęki drgają mi. Tiki nerwowe :x .

 

Moje pytanie brzmi czy te objawy ktore wypisalem to standardowe objawy nerwicy i jak sobie z tym radzic. uścisk w głowie i słaby wzrok strasznie mi dokuczają(prawo jazdy :cry: ). Szczerze mowiac to boje sie ze juz nigdy nie bede normalny :? . Szczególnie niepokoją mnie te szczęki troche czytałem forum i nie widziałem zeby ktos sie na to skarzył.

 

Pozdrawiam i dzieki za wszelką pomoc.

 

[Dodane po edycji:]

 

dobra jestem pewien ze ból głowy i przymulony wzrok to efekt nerwicy, ale o drgajacych szczękach nic nie znalazłem, mozliwe ze po przejsciu paru atakow paniki się uszkodziłem?

 

[Dodane po edycji:]

 

jest jakis lek/sposob na ten wzrok i ucisk w glowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucisk w głowie - niekoniecznie od kręgosłupa. gdzie konkretniej masz te bóle? to nie musi być objawem nerwicy. to może być migrena, ciśnienie, węzły - jest dużo możliwości

 

drgania szczęki/szczękościsk - mogą być objawami nerwicy

 

wzrok leci - też możliwy objaw nerwicy

 

ale zrób tak:

 

najpierw pójdź do lekarza pierwszego kontaktu, porób badania, powiedz co i gdzie Cie boli. My tu lekarzami nie jesteśmy ;)

to może byc nerwica, ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lipcu oczko

Czyli ile ?

Według mnie te objawy to nie musi być nerwica, może coś niekoniecznie z psychiką ?

Zrób podstawowe badania.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lipcu będe miał 21 lat.

 

co do bólu głowy moze byc pulsujacy w okolicach skroni jednak od rana czuje ucisk na czole. migrena, cisnienie, wezly odpadaja, byłem u lekarza jestem zdrow jak ryba, raczej jestem pewien ze to nerwica, dodam jeszcze kołatanie serca(wsród ludzi), pocenie się rąk.

 

[Dodane po edycji:]

 

w sprawie tych bolow glowy i wzroku udam się do psychiatry, zna ktos dobrego z Częstochowy.

 

ps. dzieki za wszelkie zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×