Skocz do zawartości
Nerwica.com

Biorę psychotropy co powiedzieć znajomym ?


Kijek24s

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

pisze jak w temacie mam nerwicę natręctw i leczę się u psychiatry biorę psychotropy leczenie jest długie co mam powiedzieć znajomym, że jakie leki biorę? jak powiem o chodzi to mnie wezmą za wariata bo mentalność kto się leczy u psychiatry to wariat. dużo piłem alkoholu a teraz w ogóle nie pije co mam powiedzieć kolegom od piwa? POMÓŻCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kijek24s, powiedz że masz chorą wątrobę i na to bierzesz leki i nie możesz ich mieszać z alkoholem :)

Wcale już nie jest tak że u psychiatry to wariat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też powiedzieć, że jesteś chwilowym abstynentem i tyle(ja tak zrobiłem bez podania żadnego powodu po prostu nie piłem przez rok), ze swojego przypadku mogę ci powiedzieć że twoi kumple nie tyle będą chcieli się z tobą napić co cie złamać. Będą mówić " e tam małe piwko" , "jeden łyczek" itp. jak się złamiesz to cie mają . Dla mnie była to świetna zabawa patrzeć jak się kumple produkują hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle się nie tłumacz! im więcej tłumaczeń tym więcej podejrzeń. powiedz wprost "chyba nie musze ci się z tego tłumaczyc"?

 

albo powiedz coś głupiego na żarty.

 

druga sprawa , że jeśli to są kumple tylko od piwa, to mogą w ogóle przestac byc twoimi kumplami. ale nie martwmy sie na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, nie mogę, religia/mama/dziewczyna/żona/pies mi zabrania, postanowiłem przestać pić po tym jak lekarz zagroził mi przeszczepem wątroby, jak piję to mi korba wali, psychiatra zabronił, przestało mi smakować, jestem autem, bo ponieważ nie, bo tak, alkohol jest niezdrowy.

:mrgreen: wybieramy według uznania i sytuacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×