Skocz do zawartości
Nerwica.com

Działanie naszego mozgu...


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie..

poniewaz mam duzo czasu w nocy(chodze spac rano) mam teaz duzo czasu na myslenie..szczegolnie myslenie..czasem jestem pod wrazeniem tego co moj mozg wyrabia,czasem mnie przeraza...dzis spotkalem sie z kolega , pomijajac fakt moich natretnych mysli typu czy zrobie komus krzywde czy nie... zjedlismy cos i ze bylo juz po polnocy kolo lotniska jest takie miejsce gdzie mozna poogladac jak laduja samoloty..siedzielismy i on opowiadal ze w pracy maja wrazenie jakby byl duch...heh nie sadzilem ze i nad tym moge sie zaczac zastanawiac.. do tego stopnia ze zaczolem sie zastanawiac zkad sie wzilela ta ryska na zaparowanej szybie..i mimo ze on mowil ja co kilka sekund mialem ta jedna mysl w glowie... nawet sobie wyobrazalem duszki rodem z bajki casper frendly ghost.. to chwialami mnie przeraza ,,.. sam nie wiem dlaczego moj mozg funkcjonuje tak nie racjonalnie..powodujac jednoczesnie strach.. nie mowiac juz o myslach typu nie bede mial sily aby oddychac i udlawie sie wlasnym jezykiem...iracjonalne.. czy nerwica az tak moze sie objawiac??czasem oblewa mnie zimny pot i mysl boze zwariowalem..ja zwraiuje nikt mi nie pomoze bede biegl przed siebie i nie bedzie dla mnie ratunku...i wtedy melisa..jak narazie pomaga .. a co jak przestanie..1000ce pytan 0 odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nerwica moze nam dawac niestety najprzerozniejsze objawy ja jestem tego przykladem i gdzie ciagle mysle ze jestem chora to lekarka ostatnio mi powiedziala ze nic mi nie jest jestem w 100% zdrowa i nie ma co szukac dalej ale ciezko w to uwierzyc wlasnie jak sa takie a nie inne objawy :/ i mysli tez rozne mnie przesladuja ogolnie marze o tym zeby w koncu osiagnac taka stabilizacje psychiczna jak kiedys i uspokoic to wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×