Skocz do zawartości
Nerwica.com

zawroty glowy


bezsilna82

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od kilku dni dolegaja mi zawroty glowy, ktore nie sa chwilowe tylko trwaja przez caly dzien,nasilajac sie kiedy wstaje,zamykam oczy czy ruszam glowa, poza tym pobolewa mnie glowa w czesci czolowej, dodam tez ze w zeszlym roku w czerwcu zostala u mnie zdiagnozowana depresja,chodzilam do psychiatry, przyjmowalam dwa rozne leki w roznych dawkach i nic mi nie pomagalo,moje samopoczucie wcale sie nie polepszylo. Czasami pojawiaja sie u mnie mysli samobojcze, jestem wciaz rozdrazniona,pelna negatywnych uczuc, placzliwa, moja samoocena jest bardzo niska,ciagle chodze spiaca nie wazne ile przesypiam w ciagu doby,w glowie kotluja mi sie najrozniejsze mysli - te zle oczywiscie,nie potrafie z niczego sie cieszyc,do tego teraz te zawroty glowy.Nie mam pojecia co sie ze mna dzieje. Niestety przerwalam terapie, gdyz nie stac mnie na kolejne prywatne wizyty (mieszkam w UK i wizyty u ang lekarza odpadaja,bo nie znam na tyle jezyka) poza tym i tak one nic mi nie pomagaly.Nie wiem co robic,gdzie sie udac, gdzie szukac pomocy, nie chce i nie mam sily tak dalej zyc, nie chce jeszcze bardziej krzywdzic mojej coreczki,bo cale moje zachowanie odbija sie na niej, a jest ze mna naprawde zle.

Poprostu WYC mi sie chce................. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna82, przy depresji leki sie bierze do 3 lat :) a terapia coz, zalezy jaka masz ale najkrocej to powinna trwac 3 miesiace, jezeli to jest poznawczo behawioralna. Nie wiem jak to jest w Anglii, ale sie szybko zorientuj, alebo chociaz przyjedz do Pl na wizyte i po leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×