Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Monika512

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Monika, za miesiąc kończę szesnaście lat i od roku użeram się z depresją. Zdaję sobie sprawę, że to dość wcześnie, no ale cóż... Życie. Nie mogę tego znieść, wieczny dół, i udawanie przed praktycznie wszystkimi, że jest okej. Mam tego dosyć! Weszłam na to forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże (wysłucha, pouzala się w duecie itd.). Wiem, że jestem młoda i zapewne głupia również, ale czuję, że muszę coś z tym zrobić. Nie chcę do końca życia udawać kogoś, kim nie jestem więc wzracam się o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Monika, za miesiąc kończę szesnaście lat i od roku użeram się z depresją.

Czyli jestes w depresyjnej zerówce ;)

 

Zdaję sobie sprawę, że to dość wcześnie, no ale cóż... Życie.

?? Rozwiniesz te kwestie?

 

Nie mogę tego znieść, wieczny dół, i udawanie przed praktycznie wszystkimi, że jest okej. Mam tego dosyć! Weszłam na to forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże (wysłucha, pouzala się w duecie itd.).

Czyli lubisz sie użalać nad soba i potrzebujesz do tego pomocnika? A nie lepiej znalezc kogos kto sprawi ze przestaniesz sie uzalac?

 

Wiem, że jestem młoda i zapewne głupia również, ale czuję, że muszę coś z tym zrobić. Nie chcę do końca życia udawać kogoś, kim nie jestem więc wzracam się o pomoc.

Bylas z tym gdzies? Z rodzicami rozmawialas? Jakis chlopak jest? Wie o problemie? Moze szkolny psycholog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga mi wysłuchwanie czyiś użalań bo mniej martwię się swoimi. Co do kwestii życia, to chodziło mi o to, że jest ono dziwne, przynosi ze sobą rzeczy te dobre i te złe. Mi jak narazie w większości te drugie. Życie towarzyskie legie w gruzach. Czy z kimś rozmawiałam? Owszem. Z dwoma dziewczynami. Czy rodzina wie? I znów, owszem-mama. Zbytnio się nie interesuje, bo zachowuję się "normalnie". Co do psychologów szkolnych... jak na polskie standardy. Raz w tygodniu. Jakoś mnie tam nie ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×