Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica?


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam iść na staż i czasem boję się, że sobie nie poradzę. To są moje objawy:

Czasem mam takie wewnętrzne przerzuty, godzinę temu leżałem na łóżku i wydawało mi się że nie wstanę, często mam wrażenie że rozwija się u mnie choroba, czy to ZZN po czym wstaję i funkcjonuję normalnie, albo nie chce mi się iść, chciałbym stanąć pod ścianą i ją podpierać, czasem ataki paniki czy derealizacje, zaburzenia myślenia (głosy) są coraz u mnie mniejsze, parastezji prawie brak, ale nadal nie wiem co się ze mną może stać i tak żyję z dnia na dzień w jakimś niepewnym strachu.

Boję się że jakaś blada katatonia lub złe samopoczucie przytrafi się na miejscu, choć jak załatwiam sprawy to rzadko tak jest, tylko na uczelni miałem raz czy dwa atak paniki i 2-3 razy poszedłem z zajęć bo było mi mdło, chciało mi się rzygać czy same objawy psychiczne mnie męczyły etc.

 

Nie wiem czy to jest efekt brania neuroleptyków, odstawienia zolafrenu 3 lata temu, jakiś zaburzeń na tle neurologicznym, uzależnienia od komputera i siedzącego trybu życia, nadmiaru coli w żyłach (choć energetyki CZASAMI jeszcze piję). Nie wiadomo skąd u mnie wzięły się parestezje i bóle głowy, ogólnie mam masę objawów które udało mi się w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć ale nie są to typowe ani dla nerwicy, ani do końca dla schizofrenii. I w sumie nie wiem o co chodzi. Robiłem badania krwi przy parestezjach/bólach głowy i wyszły prawie (albo i) w normie, tylko nadciśnienie wtedy się pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×