Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

dr. Psycho Trepens, Hm co chciałeś osiągnąć podając moje dane osobowe?

W temacie wrzucania luzu ,ja jestem wyluzowany cały czas-w przeciwieństwie do Ciebie bo ty i zasypiasz i budzisz się ze strachem i ściśniętą dupą i obawiam się że to się raczej nie zmieni ;)

 

Po przeczytaniu takiego Twojego posta wątpię żeby ktoś chciałby Cie poznać ;)

 

dr. Psycho Trepens

Spamowa wyspa Post 18 wrz 2017, 18:45

Online

Avatar użytkownika

 

Od: 15 kwi 2015, 17:41

Posty: 582

Lokalizacja: Warszawa

Rodzina chce mnie wyrzucic z domu za to ze nie chce sie dalej leczyc - stacjonarnie, uparli się, że trzeba mi ośrodka, rygoru itd.

Czy jeśli jestem zameldowany w ich domu to mają prawo wyrzucić i jednocześnie skonfiskować mi wszystkie moje rzeczy ?

Co robić jak nie wpuszczą mnie do domu, co robić skoro nie chcą oddać mi moich osobistych przedmiotów/majątku (komp, laptop, komórka, rower, narzędzia itp) ?

 

 

dr. Psycho Trepens

PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen) Post wczoraj, 21:29

Offline

Avatar użytkownika

 

Od: 15 kwi 2015, 17:41

Posty: 562

Lokalizacja: Warszawa

Gówno warta ta Paroksetyna, nic dobrego nie czuje, tylko obniżenie lęku, nastrój nędzny jaki był taki jest.

Przejdę na TLPD za jakiś czas, bo nie ma alternatywy, wszystkie SSRI zaliczone tak samo jak i psychoterapie.

Czekam aż starzy się przekręcą, sprzedam mieszkanie i zacznę walić w kanał helupę, na zmianę z amfą, marzy mi się crack.

Te leki to dziadostwo, wolę się uzależnić i mieć swoje 5 minut przyjemności i przedawkować śmiertelnie na koniec, niż całe życie czekać na nowe leki,

które gówno dają. Nie mam odwagi na samobójstwo, zawsze instynkt nakazuje mi obronę i zdjęcie pętli z szyji. Nienawidzę Bogą, za to że jestem na tym świecie.

Załatwienie eutanazji poprzez sprowadzenie Nembutalu to droga sprawa a ja nie mam ani grosza.

 

dr. Psycho Trepens

PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen) Post wczoraj, 21:29

Offline

Avatar użytkownika

 

Od: 15 kwi 2015, 17:41

Posty: 562

Lokalizacja: Warszawa

Gówno warta ta Paroksetyna, nic dobrego nie czuje, tylko obniżenie lęku, nastrój nędzny jaki był taki jest.

Przejdę na TLPD za jakiś czas, bo nie ma alternatywy, wszystkie SSRI zaliczone tak samo jak i psychoterapie.

Czekam aż starzy się przekręcą, sprzedam mieszkanie i zacznę walić w kanał helupę, na zmianę z amfą, marzy mi się crack.

Te leki to dziadostwo, wolę się uzależnić i mieć swoje 5 minut przyjemności i przedawkować śmiertelnie na koniec, niż całe życie czekać na nowe leki,

które gówno dają. Nie mam odwagi na samobójstwo, zawsze instynkt nakazuje mi obronę i zdjęcie pętli z szyji. Nienawidzę Bogą, za to że jestem na tym świecie.

Załatwienie eutanazji poprzez sprowadzenie Nembutalu to droga sprawa a ja nie mam ani grosza.

 

CIEKAWE CO BY POWIEDZIELI RODZICE NA TAKIE WYNURZENIA...........

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też zebrałeś się na wysiłek przeszukiwania historii postów, rzeczywiście się nudzisz :D

Mi to zwisa i powiewa, bo nikt tu nikogo i tak nie chce poznawać, są od tego inne, lepsze portale, a nie portal dla ułomnych, który stał się twoim jedynym poletkiem.

Siedź tu dalej i czytaj moje kolejne wynurzenia, dowartościujesz się :D Ja mam to w piździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, W sumie jesteś pizda to fakt,więc możesz i resztę mieć w piżdzie ;)

Oczywiście do czasu,póki masz rodziców ...........

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, Z uwagi na aurę motocykl już pod pokrowcem,ale mam do dyspozycji 3 samochody taki ze mnie ,,ułomny,, nieudacznik z zaburzeniami ;)

Ty żeby zapalić musisz się upodlić i zbierać kipy ;)

Jak dbasz tak masz.

A co do obrażenia Ciebie hmm jest taki typ ludzi których nawet jak poplujesz to powiedzą że deszcz pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to przynajmniej udzielam się w temacie o lekach i pomagam innym, a ten troll z Rybnika nie wiem co tu robi,

życzę mu by coś zaruchał, bo biedny jest. Co trzeba mieć w głowie by chwalić się samochodzikami, oj biedny intelektualnie człowiek.

Kiedyś pomagałem w rozwijaniu tego forum, ale skoro takie wiejskie hanysy się tu udzielają to ręce opadają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×