Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak wyciągnąć syna z uzależnienia od narkotyków


kostucha

Rekomendowane odpowiedzi

Tkwisz w pułapce złego myślenia. Będąc bierną i przyglądając się jak Twój syn niszczy sobie życie właśnie stajesz przeciwko niemu. Poczytaj sobie sama i spójrz na ten ośrodek: http://poznandetoks.pl/detox-narkotykowy.html czy przebywanie tam moze być dla niego karą? Czy moze go tam spotkac cos gorszego niz na codzien wsrod kumpli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłam do znajomego, który pracuje w placówce leczącej uzależnienia w Poznaniu, tzn. w Detoks Poznań (tak chyba brzmi ich pełna nazwa). Przyjmują dzieci i aktualnie mają wolne miejsca dla pacjentów. Zorientuj się co i jak.

 

Mam nieodparte wrażenie, że jesteś na tym forum tylko po to, aby zareklamować tę placówkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eragon czy ty wszystko uwazasz za reklame?

 

 

Bardzo dziękuję Ci za pomoc i logikę której tak bardzo teraz potrzebuję. Przez ćpanie i kumpli mój syn kazdego dnia ociera sie o poprawczak wiec musze zaczac dzialac i sama z-robić ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eragon czy ty wszystko uwazasz za reklame?

 

 

Bardzo dziękuję Ci za pomoc i logikę której tak bardzo teraz potrzebuję. Przez ćpanie i kumpli mój syn kazdego dnia ociera sie o poprawczak wiec musze zaczac dzialac i sama z-robić ruch.

 

A skąd wniosek, że wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×