Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Siedlce]


Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem z Siedlec, 26 lat.

Przewinęło się już pytanie o dobrego psychoterapeutę w Siedlcach - ale bez konkretnych odpowiedzi. Może ktoś poleci kogoś na prawdę dobrego? Czy ktoś korzystał z usług Centrum Psychoterapii i Coachingu w Siedlcach? Jakieś opinie?

Mariusz Hawryluk - Arka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z psychiatrów mogę polecić polecić tylko Adama Kuleszę, przyjmującego na Kazimierzowskiej 9 oraz w poradni Centrum na Czerwonego Krzyża 41. W Centrum pracuje jeszcze niejaka dorota sznakjder-borkowska, ale jej unikaj jak ognia.

 

Ale kulesza na krzyża przyjmuje? Co z tą sznaiderową? Tam na kazimierzowskiej to jaki koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kulesza na krzyża przyjmuje? Co z tą sznaiderową? Tam na kazimierzowskiej to jaki koszt?

 

Kulesza przyjmuje na Czerwonego Krzyża i sznajderowa też. To na NFZ. Na Kazimierzowskiej nie wiem ile kosztuje bo nie byłem. Kulesza przyjmuje też w Poradni Leczenia Uzależnień na Kilińskiego, ale tam to tylko kwestie uzależnień.

A o sznajderowej wolę się nie wypowiadać. Zdegenerowana, niemoralna, chamówa jakiej mało, w dupie ma dobro pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też jestem z Siedlec.Choruję na nerwicę lękową.Ogolnie z siedleckich psychiatrów nie polecam nikogo.Prawie przez nich do grobu wpadłam przez źle dobrane leki.Polecam do Wawy jechac.Moge polecic Gabclinic.A co do terapeuty to pecam dr Hawryluka z Siedlec.Jest ktos jeszcze z nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też jestem z Siedlec.Choruję na nerwicę lękową.Ogolnie z siedleckich psychiatrów nie polecam nikogo.Prawie przez nich do grobu wpadłam przez źle dobrane leki.Polecam do Wawy jechac.Moge polecic Gabclinic.A co do terapeuty to pecam dr Hawryluka z Siedlec.Jest ktos jeszcze z nerwica?

Cóż, ja akurat z Hawrylukiem nie mam najlepszych wspomnień.

A co do Siedleckich psychiatrów masz rację, jak bym nie przestał brać tego czym mnie faszerowali to już bym pewnie wąchał kwiatki od spodu, czego nie było jak jeździłem do psychiatry do Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować postu, więc napiszę kolejny.

Jak ognia unikajcie oddziału psychiatrycznego szpitala miejskiego w Siedlcach. Jedyna pozytywna rzecz jaka mnie spotkała w związku z pobytem tam, to koniec pobytu. I to nie tylko ja tak uważam.

To właśnie na tym oddziale zastępcą ordynatora jest wspomniana wcześniej dorota sznajder-borkowska, o której nawet pisały kiedyś ogólnopolskie media w kontekście jednego z jej wyczynów wobec osoby która miała pecha dostać się pod jej "opiekę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować postu, więc napiszę kolejny.

Jak ognia unikajcie oddziału psychiatrycznego szpitala miejskiego w Siedlcach. Jedyna pozytywna rzecz jaka mnie spotkała w związku z pobytem tam, to koniec pobytu. I to nie tylko ja tak uważam.

To właśnie na tym oddziale zastępcą ordynatora jest wspomniana wcześniej dorota sznajder-borkowska, o której nawet pisały kiedyś ogólnopolskie media w kontekście jednego z jej wyczynów wobec osoby która miała pecha dostać się pod jej "opiekę".

 

Ale Pan cabaj ordynator tego oddziału chyba jest ok? A co to za afera była? I co możesz powiedzieć o adrianku z przychodni Arka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Pan cabaj ordynator tego oddziału chyba jest ok? A co to za afera była? I co możesz powiedzieć o adrianku z przychodni Arka?

Cabaj jeszcze ogarnięty, ale sznajderowa to porażka. Media pisały o niej w kontekście sytuacji, w której jako biegły sądowy sporządziła na prośbę koleżanki fałszywe orzeczenie, nawet nie widząc się z oskarżonym.

A Adrianek w porządku chłop, chociaż dawno u niego nie byłem, bo już z pięć lat, ale bardzo dobrze go wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Pan cabaj ordynator tego oddziału chyba jest ok? A co to za afera była? I co możesz powiedzieć o adrianku z przychodni Arka?

Cabaj jeszcze ogarnięty, ale sznajderowa to porażka. Media pisały o niej w kontekście sytuacji, w której jako biegły sądowy sporządziła na prośbę koleżanki fałszywe orzeczenie, nawet nie widząc się z oskarżonym.

A Adrianek w porządku chłop, chociaż dawno u niego nie byłem, bo już z pięć lat, ale bardzo dobrze go wspominam.

 

Adrianek wporządku to był kiedys. Teraz jest dobry tylko do papierkowych spraw. On już cierpi na wypalenie zawodowe chyba. To długa historia. Od 2005 do niego chodzę. Za 9 dni idę do Cabaja. Nie wiedziałem że w Siedlcach jest dwóch biegłych bo Adrianek i sznaiderowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że w Siedlcach jest dwóch biegłych bo Adrianek i sznaiderowa?

I jadźka orzechowska borucińska.

A Cabaj gdzie przyjmuje i jak u niego z terminami?

 

Ta orzechowska gdzie leczy bo cabaj to na swoim oddziale przyjmuje. Za tydz mam wizyte a zapisałem się tydz temu. A kwestia psychoterapii w Siedlcach jak wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×