Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie odnosnie polepszenia funkcji seksualnych


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosze o przeniesienie watku do dzialu leki, gdyz jest wciaz ten sam problem z dodaniem w Lekach, moge jedynie to zrobic tylko w Indeksie. Witam serdecznie biore kilka lekow, ktore troche obnizaja libido, ale nie jest tak zle bo mam dosyc silne i poped tak czy siak mam. Bardziej mi sie rozchodzi nie o libido ale o erekcje.. Obilo mi sie to gdzies o uszy ze Trazodon, moze byc pomocny w takich sytuacjach. Czy ktos, moglby sie wypowiedziec ze swojej praktyki na ten temat. Bylbym zobowiazany, bo czuje sie troche niezrecznie jak zaraz ma do czegos dojsc a ja sie boje nie nie bede gotowy. Ciarki przechodza;p Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci sie obilo o uszy, trazodon moze pomoc. A z praktyki - pomimo, ze praktycznie ciagle mam flaka, to mialem 'samoistne'/z powodu niewielkiego bodzca erekcje z rana. Moze bralem za malo/moze zbyt krotko, by poczuc jakis wiekszy efekt.

Bardzo czesto ten lek jest dodawany do SSRI wlasnie by ograniczyc zaburzenia seksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytan i bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos mogl mi ich udzielic odnosnie tego leku:

1. czy powoduje on zmeczenie? mam niestesty prace w kotrej musze byc sprawny jak kot i nie chcialbym zeby dopadala mnie sennosc

2.jak wyglada sytuacja jesli chodzi o niwelowanie lekow? sa u mnie dosyc duze, szczegolnie takie spoleczne

3.jak dziala na nastroj...

 

z gory dzieki piekne))) POZDRO ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przy wiekszej dawce moze powodowac na poczatku zamulke, stad warto dopasowac dawke do siebie. Ale nie jest to jakas straszna zamulka, bez problemu da sie funkcjonowac.

2. Dziala przeciwlękowo.

3. Jest to rowniez lek antydepresyjny, zatem teoretycznie poprawia nastroj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dot trazadone / trittico

 

1. Przez pierwsze kilka dni moze powodowac sennosc po przebudzeniu lub problemy ze wstaniem rano z lozka

2. Dawki na sennse 25-100mg raczej nie dzialaja na lęki, dzialaja jako dodatek do SSRI/SNRI

3. Nastroj OK, niem a problemow

4. Ten lek ma strasznie malo skutkow ubocznych, dlatego tak chetnie go przepisuja na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×