Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Halo, dzień dobry wieczór... bo mnie nie było no bo ten i tamten i w ogóle to że kiedyś dostawałam na pocztę informejszyn, że ktoś coś tu zostawił, aaaaa dawno nie dostałam nic w związku ze czym mej skromnej osoby :lol::roll: nie było tu od wieków całych.

 

Dziękuję serdecznie Panu Pe za sesemesa :) Sprawdzę rano kalendarz i dam znać czy będę, ale jeśli będę to ewentualnie na jednego bRo bo problemy finansowe posiaduję obecnie od jakiegoś czasu.

 

To mówiłem ja - Jarząbek :lol::lol::lol:

 

Bajo ;)

 

PS.

Panie Pe, jak coś to proszę mnie na bieżąco informejszonować, ponieważ z racji mojego podeszłego wieku posiaduję przypadłość sklerozy maniakalnej no i ten, mogę się zapomnieć ;) - z góry dziękować.

 

PS2.

Martucha, a Ty do tej stolicy to po co? Tam jest brzydko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie idę...

 

... teoretycznie jutro chyba robię sobie dzień wolny od pracy, po którejś z rzędu nocy nieprzespanej, coś posprzątam chałupę i się ogarnę. Mój fundusz się ograniczył bardzo mocno w dniu dzisiejszym w związku ze szczym pasa trzeba zacisnąć mocniej niż mocno no i tyle...

 

Bawcie się dobrze - a wszystkim niezdecydowanym lub się bojącym polecam ;-) nikt z bynajmniej znanych mi stąd osób nie gryzie :-) a ostatnie spotkanie bardzo pozytywnie mnie nastroiło! :-)

 

Pozdrawiam,

 

Panie Pe, szturcham Pana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani M., nieładnie tak nie odwiedzić starych znajomych ;P

 

Ci którzy jeszcze chętni, wypowiedzcie się jaka godzina

 

denver1979, daj namiary, najlepiej kom, jeśli piszesz się na spotkanie, tak żebyśmy byli w kontakcie

 

dziambi, czarnapasqda, rozumiem że nadal się piszecie ;)

 

UWAGA: godz. 19 pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie P.!

"Panno eM, Panno" :P Panią to jeszcze nie jestem - to mieliśmy ustalone ;)

Nie lubię siedzieć o suchym pysku - sponsoringu też nie lubię :D

 

 

---------------------------------

W sumie szkoda, że nie mam miejsc siedzących w wystarczającej ilości, oprócz dwóch na imitacji łóżka bo bym was zaprosiła do Siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie może być tak jak ostatnio pl. JPII (dawny 1 Maja). Mam nadzieję tylko że ktoś z nas (raczej nie ja) będzie znał jakąś fajną miejscówkę.

 

To piszcie, żeby było wiadomo kogo się spodziewać, na razie z tego co widzę to: czarnapasqda, dziambi, denver1979, jeśli możecie to potwierdźcie się, jeśli ktoś jeszcze to niech się dopisuje żeby było wiadomo w razie czego na ile osób czekać ;)

 

Panie P.!

"Panno eM, Panno" :P Panią to jeszcze nie jestem - to mieliśmy ustalone ;)

Nie lubię siedzieć o suchym pysku - sponsoringu też nie lubię :D

ok ok Pan....no M :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszło do tego spotkania...? Bo po powrocie do domu się zdezorientowałam lekko ;) Rozmawialiśmy przecież, że jednak nie... wchodzę, patrzę i na forum widzę "tak" :P

 

W każdym razie informuję co następuje:

Po konsultacji z Panem Pe proponujemy w poniedziałek (może byćten, mogą być jakieś następne) wybrać się do Opium... gdzie płaci się za wstęp 10zł (K) i nie jestem pewna czy panowie płacą też 10zł czy 20zł, ale to kwestia się dowiedzenia... w każdym razie za tą kwotę można pić ile tylko wlezie ;) więc w miarę jest to ekonomiczne rozwiązanie.

Napiszcie co o tym sądzicie.

 

Pozdrowienia łikendowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszło do tego spotkania...? Bo po powrocie do domu się zdezorientowałam lekko ;) Rozmawialiśmy przecież, że jednak nie... wchodzę, patrzę i na forum widzę "tak" :P

Mi nic o tym nie wiadomo :P

 

A poniedziałek wygląda interesująco ;) szczególnie po tym jak się wreszcie wyspaaaałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do grona wyspanych ;) Chociaz ja to ostatnio wysypiam sie az za czesto ;( Przy Swidnickiej a raczej kolo Opery knajpke z piwem za 5 zl to znam Fuzon ;) No i przyznam ze nie jest tam zle, piwo jak za taka cene dobre, ludzie sa w porzadku, a w tygodniu (jak chyba zreszta wszedzie) ludzi nie ma za duzo wiec mozna by bylo spokojnie posiedziec.. Jezeli bedziecie gdzies szli to ja sie pisze, o ile skleroza znowu nie sprawi ze zapomne tutaj zajrzec ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.. dokładnie Pasqudko, chodziło mi właśnie o Fuzon. Generalnie precyzyjniej lokalizacja nazywa się chyba Plac Teatralny :D iiii bardzo mi się tam podobają drzwi od toalety :lol: zarówno męskiej jak i damskiej - świetnie je zrobiono. Piwo w przystępnej cenie i dobre, piwowe takie... ;)

 

A.. co z tym poniedziałkiem? Bo ja, jak coś muszę wiedzieć wcześniej :P także nie ociągać się, nie ociągać!

Panie Pe, czy kanał sms został uruchomiony? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×