Skocz do zawartości
Nerwica.com

ott


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Monia... nie nerwujemy się przy specyficznych okolicznościach.......

A przy okazji - miało mnie nie być - a jednak będę..... ehhhh.......... %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia... nie nerwujemy się przy specyficznych okolicznościach.......

Z całym szacunkiem Norbi... specyficzną okolicznością jest fakt, że jadą na zlot osoby, które żyją.

A kolega nieboszczyk szuka taniej sensacji. Takie zachowania będą przeze mnie negowane.

A przy okazji - miało mnie nie być - a jednak będę..... ehhhh.......... %21laugh.gif

Cieszę się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniusiaaa....

Z pełnym szacunkiem do logiki - logicznie też bym się skłonił żeby w swojego rodzaju hołdzie napisać że osoby nieżyjącej już gdzieś nie będzie... Więcej nie napisał serduszko.... Nie denerwuj się %21usmiech.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, zastanów się dwa razy zanim coś powiesz.

Co za debilizm totalny.

Przecież wiesz, że te osoby nie żyją. Po co w ogóle zaglądasz do tego wątku? Jak masz wywoływać ogólne zniesmaczenie swoimi głupimi wywodami, to lepiej wcale się nie odzywaj.

to oczywiste iz lepiej aby ci dwaj byli na zlocie niż stan obecny.ja sie z nich nie śmieje.tez mi ich szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie będzie amon rah.i scarlett33
najbardziej szkoda że Ciebie nie będzie

ależ niemam najmniejszego zamiaru przeszkadzać światu moją osobą.nie mam zamiaru nikogo więcej poznawać.nigdy przenigdy.to już nie ten wiek i niemam zdrowia na takie cóś.wole bezpiecznie siedzieć w domu i czytać/pisać posty+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×