Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa problemów życiowych, Mysli samobojcze.


BiałyBambo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Bardzo prosze o pomoc, i jezeli to mozliwe przeczytaj do końca.

Mam na imie Marcin i mam 21 lat, przez ostatnie 2 lata moje spokojne młodzieńcze życie zamieniło się w piekło będe wymieniał w pod punktach.

 

1. Przez chorobe ojca nie zdałem matury, musiałem się z nim z mamą opiekować, rzadko kiedy chodziłem do szkoły nauczyciele przepuścili

mnie polubownie wiedząc jaką mam sytuacje.

2. Ojciec umiera na wylew z dnia na dzień.

3. Zaczynam popadać w długi, znajduje prace w której szybko dostaje awans ale cały czas się zadłużam, przez narkotyki i alkohol nie potrafie sobie poradzić z stratą ukochanego ojca, moje stosunki z matką są bardzo słabe.

4. Mija Rok od śmierci ojca, Mama zaczyna chorować na raka, wyrok został wydany lekarze załamują ręce niby stan średni ale guz nie operacyjny.

5. Rzucam szkołe policealną zaniedbuje prace w której, miałem już range młodszego specjalisty, by opiekować się mamą i być z nią w tym czasie kiedy bardzo cierpiała, rodzina dla mnie jest najważniejsza.

6.W międzyczasie poznałem kobiete która złamała mi serce, był to tylko dla mnie dodatkowy gwózdz do trumny, ponieważ zdałem sobie sprawe że jestem sam z swoimi problemami.

7.Po 3 miesiącach choroby Mama umiera w ten sam dzień co tata tego samego miesiąca tylko 2 lata pozniej.

8.Po smierci matki nie moge sie z tym pogodzic zaczynam pic, cpac bardzo duzo tylko caly czas imprezy,znajomi by o tym wszystkim zapomniec.

9. Moj przelozony mimo wszystko ze mnie wspieral caly czas stwierdzil ze niestety musimy sie pozegnac, zwolnil mnie.

10.Wakacje sie skonczyly wszyscy moi znajomi wyjechali, inni sie odwrocili bo nie wiedza jak mi pomoc, jestem bardzo samotny caly czas siedze sam w domu, malo jem, przesypiam caly dzien budze sie w nocy pije sam alkohol, i pale caly czas marihuane po to by sobie ulzyc w cierpieniu przynajmniej tak mi sie wydawalo ze sobie ulze.

11. Popadam w dlugi nie zwiazane z narkotykami ani z alkoholem, mozna powiedzec ze nie splacony dlug rodzicow, komornik usiadl mi na hipoteke nie mam z czego te splacic najprawdopobniej zabierze mi wszystko.

 

W chwili obecnej jest coraz gorzej zaczynam miec mysli samobojcze, przy innych znajomych jakiejs dalszej rodzinie jestem taki jak zawsze, ale w srodku ogromny bol, brak milosci, czulosci, totalna pustka, dalej nie moge spac w nocy, nie jem maksymalnie jeden posilek dziennie na sile, zapuszczam mieszkanie, nie chce mi sie nawet umyc jedyne na co mam ochote to alkohol i impreza.

 

Nie wiem co mam robic, oczywiscie najwieksza trauma jest smierc obu rodzicow :(, nie moge sie z tym pogodzic ze ich juz nie ma, nie mam pieniedzy na psychiatre ani psychologa, szukalem na internecie moze jakiejs grupy wsparcia dla sierot ale rowniez czegos takiego nie znalazlem, rece mi opadaja.

 

Bardzo bym prosil o pomoc, ewentualna wskazowke do kogo moge sie zwrocic o pomoc w kwesti swojej zszarganej psychiki co prawda wszyscy mowia ze jestem silny i daje rade ale to tylko dobra mina do zlej gry, pozdrawiam.

 

Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Muszę Ci powiedzieć ze mimo że przeszles sporo w życiu, w tym dużo złego to jednak warto żyć. Taki banał może ale warto. Bo może przyjdzie na ciebie czas i ty tez będziesz szczęśliwy. Dopiero jak przeczytałem twój post zrozumiałem czym są prawdziwe problemy. Sam mam depresję i nerwicę. Jestem samotny, prawie z nikim nie rozmawiam. Jak chcesz pogadać napisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Marcin. Bardzo jest mi bardzo smutno, że Cię to wszystko spotkało.

 

Kiedyś gdzieś usłyszałam, że nigdy nie cierpimy ponad to, co jesteśmy w stanie znieść. Skoro po tym wszystkim co na Ciebie spadło nadal żyjesz, jest nadzieja.

 

Grupa wsparcia to dobry pomysł, zacznij od Anonimowych Alkoholików lub Anonimowych Depresantów, wydaje mi się ze są bardziej dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×