Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie sie zgłosic


Hubert811

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuje od was porady.

Moim problemem glownym od ktoreg sie zaczelo to to ze nie potrafilem sie wysikac w obecnosci innych (praktycznie od dziecka). Teraz boje sie gdziekolwiek wychodzi jak i to ze czesto mnie cos boli czy tez choruje (nie wiem jak to nazwac)

Postanowilem sie zglosic na psychoterapie jednak zadzwonilem na Sobieskiego a tam mi powiedzieli ze oni maja zajecia tylko do 14.

 

Nie mam pojecia czy istnieje jakies refundowane placowki gdzie zajecia sa popoludniowe. Najlepiej okolo 18. Lub w przypadku indywidualnej terapi np: sobota.

Nie rozumiem jak w takim miescie dowiadduje sie ze zajecia sa tylko do 14, dzwonilem kiedys do krakowa(mialem tam pracowac) na Lenartowicza i bez problemu zajecia odbywaly sie zarowno rano jak i popoludniu.

 

Bardzo prosze o pomoc gdyz jest coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam mi powiedzieli ze oni maja zajecia tylko do 14.

 

Bo na Sobieskiego jest oddział dzienny, dlatego idzie się na 8 i wychodzi o 14 zaraz po wzięciu tabsów. Raczej nie znajdziesz refundowanej pscychoterapii w godzinach, jakie ci odpowiadają (popołudniu, soboty) z prostej przyczyny, że psycholodzy na panstwowych posadach tak jak ty pracują od godziny 8.oo czy 9.oo , i to max. 20 h tygodniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hubert811, miło Cię poznać. Zajrzyj do subforum Oferty - na pewno znajdziesz informacje n/t. Terapia to dobry pomysł więc nie poddawaj się - szukaj, aż znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc nie moge sie zgodzic z twoja wypowiedzia. Mieszkalem ostatnio w kr i tam chcialem sie juz zgloscic i bez problemow sa tam terapie popoludniowe zarowno indywidualne jak i grupowe, a co najciekawsze w wielu placowkach. Niestety nie zdarzylem a teraz mieszkam tutaj.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×